Reklamı Geç
Seha Yapı Projelerini Konya Gayrimenkul Fuarı’nda tanıtacak

Seha Yapı Projelerini Konya Gayrimenkul Fuarı’nda tanıtacak

Konya Merkezli İttifak Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Seha Yapı yeni projelerini Konya Gayrimenkul Fuarı’nda tanıtacak.

09 Mayıs 2017 - 13:01

Seha Yapı son projelerini Konya Gayrimenkul Fuarı’nda yatırımcısının beğenisine sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mayıs 2017 - İstanbul

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, 3. İstanbul ve Zermeram projelerinin yanı sıra Konya’da inşa edeceği yeni projesi Kanyon Park’taki fırsatları Konya Gayrimenkul Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Anadolu’nun en büyük inşaat şirketlerinden Seha Yapı, 11-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Konya Gayrimenkul Fuarı’nda üç değerli projesiyle yerini alıyor. Seha Yapı fuarda; Anadolu’nun en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram ile Başakşehir’in en büyük projesi ‘3. İstanbul’u tanıtacak. Ayrıca, Seha Yapı, Konya’da inşa edeceği Yazır Mahallesi’nin en zengin yaşam seçeneğine sahip konut projesi Kanyon Park için de ilk defa ön talep toplayarak müşterilerine lansman öncesi fiyat avantajlarından ve öncelikli ev seçme ayrıcalığından yararlanma fırsatı sunacak.

Konya Gayrimenkul Fuarı’nda 210 m²’lik büyük bir alanda stand açacak olan Seha Yapı yaklaşık 40m²’lik Zermeram projesinin maketini sergilerken, Zermeram inşaat alanını merak eden ve eşsiz şehir manzarasını izlemek isteyenler için ise fuardan proje alanına servis hizmeti sunacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..