Sinpaş Gökorman satışları başladı

Sinpaş Gökorman satışları başladı

Sinpaş'ın yeni projesi Gökorman Ümraniye konut projesi, düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı. Gökorman konut fiyatları, ödeme planı ve diğer ayrıntılar için tıklayın.

22 Eylül 2017 - 08:58 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:27

Sinpaş'ın İstanbul Anadolu Yakası'nda hayata geçireceği yeni konut projesinde lansman heyecanı yaşanıyor. Şirket yeni projesi Gökorman'ı emlak medyasına tanıttı. 420 daireden oluşacak Sinpaş Gökorman'da konut satışlarına başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül  2017 - İstanbul

İstanbul Anadolu yakası'nın ulaşım açısından önemli lokasyonlarından biri olarak bilinen Ümraniye'de hayata geçirilen Sinpaş imzalı yeni konut proejsi Gökorman basına tanıtıldı.

 Sinpaş GYO'nun Anadolu Yakası’nda hayat geçireceği 18. projesi olarak öne çıkan “Gökorman”, Üsküdar-Ümraniye-Şile yolu üzerinde konumlanırken, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında inşa ediliyor. Sinpaş Gökorman projesi kapsamında toplamda 420 konut yer alırken, proje dahilinde 1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı yaşam ve daire seçenekleri yer alıyor. Çekmeköy Ümraniye aksındaki Gökorman’da yeşilin doğayla uyumunu en iyi biçimde yansıtan bir proje olarak dikkat çekiyor.

Gökorman projesi konut fiyatları, güncel ödeme planı bilgileri

Proje basın toplantısında Gökorman Ümraniye konut fiyatı, ödeme planı ve diğer ayrıntıları paylaşıldı. Sinpaş Gökorman konut fiyatları kaç liradan başlıyor? Gökorman ödeme planı bilgileri, vade seçenekleri, güncel konut fiyat listesi kısa süre içinde güncellenerek burada yayımlanacak.

Sinpaş Gökorman nerede, nasıl gidilir?

Sinpaş GYO'nun en yeni projesi olarak yükselecek olan Gökorman, Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında, Ataşehir’e 10 dk mesafede, Ikea’ya 4 dakika, Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe hattındaki yapımı planlanan metro durağına ise sadece 4 dk mesafede. Gökorman projesinden ev sahibi olacaklar İstanbul'un köprü ve otoyol bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşma imkanına sahip olabilecekler.

Gökorman’a Ulaşım

Projenin resmi adresi ise; Aşağı Dudullu Mh. Temaşa Sk. No: 17 Ümraniye / İstanbul olarak kayıtlarda. Google maps üzerinden konumu adresi ekleyerek kolayca Sinpaş'ın yeni projesine ulaşabileceksiniz.