Sinpaş GYO, Türkiye’de gayrimenkule bakışı değiştirdi

Sinpaş GYO, Türkiye’de gayrimenkule bakışı değiştirdi

2016 yılında Sinpaş GYO, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası platformlarda da birçok saygın ödül kazanırken şirket Türkiye'de gayrimenkul'e bakışı değiştirmeyi başardı.

09 Kasım 2016 - 10:34 - Güncelleme: 09 Kasım 2016 - 10:36

Sinpaş GYO, 2016’yı daçok sayıda ödülle kapatıyor. 42 yıllık Sinpaş güvencesiyle bir başarı öyküsüne dönüşen Sinpaş GYO, 2016 yılında aldığı 13 ödülle gayrimenkul sektöründeki öncülüğünü taçlandırdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Kasım 2016 - İstanbul

5 dalda Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’ne (EuropeanPropertyAwards) layık görülen Sinpaş GYO,Avrupa ve Amerika’nın prestijli kuruluşlarından da satış, ciro, proje geliştirme, mimari ve pazarlama alanlarında ödüller alarak, toplam 13 ödül ilerekor kırdı.

42 sene önce genç bir mühendisin müteşebbis ruhu ile kurduğu Sinpaş, bugün Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki en köklü kuruluşlarından biri.Kurulduğu yıllardaki felsefesi sadece ev yapmak olanSinpaş,1980’li yıllarda sahil bölgelerinde yaptığı evleri Ankara, İstanbul gibi metropollerde satarak farklı bir pazarlama stratejisi izledi. Böylece pek çok sektörel ilkte olduğu gibi konutu bir ürün olarak pazarlamanın fikir babası da SİNPAŞ oldu.

Sinpaş GYO, Türkiye’de Gayrimenkule Bakışı Değiştirdi

Sinpaş’ın tecrübesi ve güvencesiyle kararlı adımlarla yol alan Sinpaş GYO da (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı)Türkiye’deki gayrimenkul sektörüne yepyeni bir soluk getirdi. Sinpaş GYO’nun hem konut tasarımına hem yaşam alanlarına yönelik bakış açısıyla imza attığı projeler, sektöre yenilikçi bir perspektif kazandırdı. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara ve Bursa gibi Türkiye’nin en önde gelen şehirlerinde yaşayanlar, mimarisi ve peyzajıyla yeni bir kent yaşamı anlayışıyla tanıştı.

Yenilikçi, Özgün ve Kazandıran Projelere İmza Atarak Yükselen Sinpaş GYO Sinpaş GYO Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci,ödüllerle tescillenen başarının sırrını şu sözlerle açıkladı:

“Sinpaş GYO, halka arzının 10. yılında aldığı çok sayıda ödülle, gayrimenkul sektöründeki kalitesini ve başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Sinpaş GYO projeleri, lokasyon, inşaat kalitesi, peyzaj ve sosyal donatılarıyla yatırımcılar açısından da her zaman en çok kazandıran projeler oldu. Yenilikçi ve özgün projeler üretmemiz, bize ödüllerle taçlanan bu başarıyı getirdi.” dedi.

Sinpaş GYO’nun 2016’da Aldığı Ödüller:

Astrid Pazarlama Ödülleri – MoreCard – Bronz Ödül – En İyi Wellcome Kit
Capital& Ekonomist – Real EstateAwards – Ciro bazında en çok satış yapan 4.lük ödülü
Capital& Ekonomist – Real EstateAwards – Proje bazında en çok satış yapan 4.lük ödülü
Capital& Ekonomist – Real EstateAwards – En çok proje geliştiren 7.lik ödülü
EuropeanPropertyAwards – Aydos Country – En iyi web sitesi
EuropeanPropertyAwards – Ege Vadisi – En iyi iç dekorasyon
EuropeanPropertyAwards – Queen Central Park – En iyi Konut Geliştirme
EuropeanPropertyAwards – Queen Central Park – En iyi Kule Mimarisi
EuropeanPropertyAwards – Queen Central Park – En İyi Yüksek Bina Mimarisi
Summit Marketing EffectivenessAwards- Queen Central Park- En iyi Web sitesi
Summit Marketing EffectivenessAwards- Aydos Country- Facebook Canvas modeli Platinum ödülü
12.Interactive Media Awards-Üstün Başarı Ödülü-Aydos Country-Web Sitesi

13.Interactive Media Awards-Best In Class-Sınıfının En İyisi-Queen Central Park-Web Sitesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..