Son dakika: Ali Ağaoğlu ’ndan "tektaş" açıklama

Bası basın yayın organlarında yer alan habere ilişkin son dakika açıklaması Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'ndan geldi.

Son dakika: Ali Ağaoğlu ’ndan "tektaş" açıklama
Editor: Hakan A.
24 Ağustos 2017 - 10:16
Reklam

Her yaptığı ile, her söylediği ile gündemde geniş yer bulan ünlü işadamı Ağaoğlu bu kez "Tektaş" haberleriyle gündemde. İnşaat sektörünün renkli siması Ali Ağaoğlu bu kez medyada yer alan bir haber için açıklamada bulundu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Ağustos 2017 - İstanbul

Medyada dile getirilen “Tektaş Rekoru” başlıklı haberlerl alakalı olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’ndan flaş açıklama geldi.

Ağaoğlu, 3 milyon lira değerindeki tek taş yüzüğü kızı Sena Kırcal’a hediye ettiği haberiyle ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “Söz konusu yüzüğü kızıma damadım Koray Kırcal ve Ailesi düğün hediyesi olarak aldı” dedi.

Ağaoğlu açıklamasında ayrıca, “Türkiye’nin en pahalı tek taş yüzüğün kızım Sena’ya hediye edildiği yazılıyor. O yüzüğü damadım Koray Kırcal ve Ailesi düğün hediyesi olarak kızıma taktılar. Geçen yıl medyada çok konuşulan düğün töreni sırasında çıkan haberlerde de damadımın hediyesi olduğu yazılmıştı zaten.” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu ile Koray Kırcal görkemli bir düğünle dünya evine girmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum