Son dakika: Ege Denizi açıklarında korkutan deprem

Ege Denizi açıklarında deprem oldu! İzmir Karaburun'da hissedilen deprem korku ve paniğe neden oldu. İşte Ege Depremi ve yaşananlar...

Son dakika: Ege Denizi açıklarında korkutan deprem
Editor: Hakan A.
23 Ekim 2018 - 22:05

Günün son dakika deprem haberi Ege Denizi'nden geldi. Akşam saatlerinde Ege Denizi açıklarında depremler meydana geldi. İzmir, Karaburun'da hissedilen deprem ile alakalı en son gelişmeler haberimizde.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri- 23 Ekim 2018 - İstanbul


Son dakika deprem haberlerine İzmir Karaburun'da yaşanan deprem ve Ege Denizi'nde yaşanan deprem eklendi. Akşam saatlerinde Ege Denizi açıklarında yaşanan depremler İzmir Karaburun'da hissedildi.

Yaşanan depremler ile alakalı olarak Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, Ege Denizi açıklarında akşam saat 20:00 sıralarında 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. İzmir Karaburun açıkları olarak açıklanan deprem yerin yaklaşık 7 kilometre kadar derinlikte yaşandığı kaydedildi.

Bu deprem sonrasında ise artçı depremler meydana geldi. saat 20:28'de 1.1, 20:57'de 3.8 ve sonrasında ise 1.8, 1.0 büyüklüklerinde depremler yaşandığı bildirildi.

Vatandaşların deprem esnasında kısa süreli korku ve panik yaşadıkları gelen haberler arasında.