Son Depremler: Muş'ta 3.9 büyüklüğünde deprem! Muş depremi bilgileri geldi...

Muş Kokut ilçesinde sabah saatlerinde yeni bir deprem meydana geldi. Sabaha kadar Türkiye'nin çeşitli yerlerinde meydana gelen depremler ve Muş'ta yaşanan son deprem haberi...

Son Depremler: Muş'ta 3.9 büyüklüğünde deprem! Muş depremi bilgileri geldi...
Editör: Hakan A.
21 Eylül 2020 - 08:52
Günün son dakika deprem haberlerine her yeni dakika yenileri ekleniyor. Türkiye sabaha kadar sallanmaya devam etti. Diğer taraftan bu sabah erken saatlerde Muş merkezli 3.9 şiddetinde bir deprem kaydedildi.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 21 Eylül 2020 - İstanbul


Bu sabah peş peşe depremler meydana gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Muş ilinde büyük depremler kaydedilmişti. Bu sabah saatlerinde bir deprem haberi daha geldi.

Gece Niğde merkezli meydana gelen deprem sonrasında Türkiye'nin çeşitli illerinden deprem haberleri gelmeye devam etti. Günün tüm depremlerini görmek için yaşanan son depremlerin derlendiği haberimizi buradan okuyabilirsiniz.


Diğer taraftan bu sabah saat 08:35 sıralarında Muş Korkut'ta 3.9 büyüklüğünde başka bir deprem kaydedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) Muş Korkut'ta saat 08:035 sıralarında yaşanan depremi 3.8 olarak kaydedildiğini açıkladı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi Muş'ta bu sabah saat 08:35'de 3.9 büyüklüğünde yerin yaklaşık 7 kilometre derinlerinde bir deprem kaydedildiğini duyurdu. Deprem kısa süreli korku ve paniğe neden olduğu gelen ilk bilgiler arasında.


2020.09.21 08:35:43  -  6.9    -.-  3.7  3.9   SAZLIKBASI-KORKUT (MUS) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum