Stacks (STX) coin patladı rekor yükseldi! STX coin nedir, nereden alınır?

Stacks (STX) coin fiyatı, en yüksek ve en düşük değerle son 24 saatte grafikleri patlattı. Piyasa hacmi ve değeri katlanan Stacks (STX) coin nereden alınır, hangi borsalardan satın alınır gibi soruların yanıtını ve STX güncel Fiyat ve Grafik ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Stacks (STX) coin patladı rekor yükseldi! STX coin nedir, nereden alınır?
Editör: Hakan A.
06 Nisan 2021 - 09:11
Gözlerin kırpılmadan takip edilen kripto para borsalarında zorluk dereceleri her geçen gün artarken farklı coin yatırımları göze çarpıyor. Dikkat çeken coin sıçrayışları arasına öyle bir tanesi girdi ki, yatırımcısına son 24 saatte rekor sıçrama ile en yüksek kazanç getirisini sağlattı. Türkiye'de bilindik coin yatırımları dışında alışılmamış, adları bilinmeyen kripto paralar arasında bir tanesi daha parlayan yıldız, rekor yükselişle bir anda dikkatleri üzerine çeken Stacks STX coin oldu. Stax coin (STX) coinMarketCap verilerine göre rekor üstüne rekor kırmış durumda. Peki Stacks STX Coin nedir, hangi borsalarda işlem görüyor, nereden alınır? Sık sorulan Stacks STX Coin nedir, nereden alınır, anlık güncel grafiği ve fiyatı hakkında tüm sorularının yanıtı haberimizde.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 6 Nisan 2021 - İstanbul


Artan kripto para işlemleri ve yeni çıkan veya bir anda dikkat çeken kripto paralar arasına bir yenisi daha eklendi. Stacks STX coin son 7 günde dikkatleri üzerine çeken önemli bir yükseliş gerçekleştirdi. Stacks coin son 24 saatte inanılmaz bir yükseliş sergiledi ve değerlenmeye devam ediyor. Son günlerde sert yükseliş gösteren ve yatırımcısına ciddi kazanç sağlayan Stacks STX Coin Türk yatırımcısının da dikkatini çekmiş durumda. 

STX COIN REKOR YÜKSELDİ


Alt coin borsalarında sert yükseliş ve yüksek kazançlar görmeye devame diyoruz. son olarak pek çok borsada işlem gören Stacks STX Coin son 24 saatte inanılmaz sert yükselişle değerini kat kat katlamış durumda. Stacks STX Coin 24 sata içerisinde yüzde en yüksek değeri 22.85 TL değerine ulaştı. Stacks STX Coin şu sıralar 19.35 TL'den işlem görüyor. 

Stacks STX Coin Fiyatı Canlı Veri analizi grafik

Stacks STX coin 6 Nisan Salı günü güncel fiyatı 20,08 TL olarak işlem görüyor. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 15.683.946.201 TL olurken,  Stacks son 24 saatte yüzde 113 kadar yükseldi. Anlık CoinMarketCap sıralaması #44'ncü sıradan işlem gören STX'in toplam piyasa değeri 21.815.497.281 TL olduğu biliniyor. Dolaşımdaki arz 1.086.354.006 STX coin ve maksimum seviyede.

Stacks (STX) hangi borsalarda işlem görüyor?

Stacks coin almak isteyenler dikkat! STX Stacks coin nereden alınır, en düşük ve en yüksek fiyat nedir? Stacks almak, satmak, yatırım yapmak isteyenler için işlem gerçekleştirilen borsalar merak ediliyor. STX coin şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Upbit, OKEx, VCC Exchange, ve KuCoin Listeleme yapan diğer borsaları kripto borsaları sayfalarından, google üzerinden araştırabilirsiniz. STX en düşük fiyat 19.34 TL, en yüksek fiyat ise gün içerisinde 22.85 TL değerine erişti. Grafik analizlerini iyi yapmanız, sabırlı olmanız ve daha fazla araştırma yapmanız gerekmektedir.

stack stx coin fiyat grafik 6 nisan 2021

Stacks (STX) Nedir?

Stacks coin, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (DApps) Bitcoin'e (BTC) getirmek için tasarlanmış bir katman-1 blok zinciri çözümü olarak tanımlanmıştır. Akıllı sözleşmeler sayesinde, Bitcoin'i bu kadar güçlü kılan özelliklerin hiçbirini - güvenliği ve kararlılığı dahil - değiştirilmeksizin getirilir.

 Stacks, Bitcoin'i bir temel katman olarak kullandığından, ağda gerçekleşen her şey, operasyonda en yaygın olarak kullanılan tartışmasız en güvenli blok zinciri olan Bitcoin'e göre belirlenir.

Platform, akıllı sözleşmelerin yürütülmesini desteklemek, işlemleri işlemek ve Stacks 2.0 blok zincirine yeni dijital varlıkları kaydetmek için kullanılan Stacks token (STX) tarafından desteklenmektedir.

Platform eskiden Blockstack olarak biliniyordu, ancak "ekosistemi ve açık kaynak projesini orijinal protokolleri oluşturan şirket olan Blockstack PBC'den ayırmak" için Q4 2020'de Stacks olarak yeniden markalandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum