Tahincioğlu projelerinde evini ’Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’...

Tahincioğlu projelerinde evini 'Şimdi Al, Ocak 2019'da Öde' kampanyası

Tahincioğlu projelerinde yeni konut satış kampanyasına start verildi. Şirket tarafından hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleri çerçevesinde ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ kampanyası ile mevcut stoklardaki ev satışlarına başlandı.

15 Eylül 2017 - 07:07 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 21:59

Türkiye konut piyasalarında Eylül ayı ile birlikte yaşanan hareketlilik, yeni konut kampanyalarıyla hızlanırken, sektörün önemli oyuncularından Tahincioğlu özel bir projeyle yeni bir sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Eylül  2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektöründe nitelikli ve markalı konut üreten Tahincioğlu Eylül ayı ile birlikte yeni konut satış kampanyasının startını verdi. ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ kampanyasına Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerinde yer alan daireler için geçerli olacak.

Gayrimenkul sektörü olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için Emlak Konut GYO’nun yüklenici firmaları olarak bir araya geldiklerinin altını çizen Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, yeni konut satış kampanyasına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Tahincioğlu,  “Tahincioğlu olarak ev sahibi olmak isteyenlere cazip avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Sektör olarak böyle güçlü birlikteliklerin ülkemizin kalkınmasına önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz. Tahincioğlu olarak kampanyaya Emlak Konut GYO’nun güvencesiyle hayata geçirdiğimiz projelerimizle katılıyoruz. Bu kampanyayla ev sahibi olmak isteyenlere cazip avantajlar sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz satış fiyatının %5’i peşin, %15’i satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödemeler yapabilecek, kalan %80’lik kısmı için ise banka kredisi kullanabilecek. Kampanyanın en önemli özelliği ise bugün satın alınacak evin kredi taksit ödemelerine Ocak 2019'da başlayacak olması. Tahincioğlu olarak kampanyaya Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerimizle katılıyoruz. Nidapark Küçükyalı projemizi Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO’nun 01 Şubat 2017’de başlattığı “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasıyla birlikte ön satışa sunduk ve kampanyada satış rekoru kırarak projemizle en çok satış yapan firma liderliğini elde ettik. Bu yeni kampanyaya hem Nidapark Kayaşehir hem de Nidapark Küçükyalı projelerimizin 2. fazlarını dahil ederek satışa başladık. Sektör olarak böyle güçlü birlikteliklerin ülkemizin kalkınmasına önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyor, kampanyanın herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..