Reklamı Geç
Tahir Doğaç, Beşiktaş’ın yeni Belediye Başkanı oldu

Tahir Doğaç, Beşiktaş'ın yeni Belediye Başkanı oldu

Görevden alınan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın yerine geçecek isim belli oldu. Hazinedar'dan boşalan Beşiktaş Belediye Başkanlığı'na CHP'nin adayı Tahir Doğaç oturacak.

11 Ocak 2018 - 15:54 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 - 16:06

İstanbul'un önemli ilçelerinden Beşiktaş Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve hakkında soruşturmaların yürütüldüğü isim Murat Hazinedar'ın yerine geçecek isim belli oldu. BUgün yapılan Meclis toplantısında Hazinedar'dan boşalan Beşiktaş belediye Başkanlığı koltuğuna oturacak isim oy çokluğu ile belirlendi. Buna göre Beşiktaş'ın yeni Belediye Başkanı Tahir Doğaç oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2018 - İstanbul

İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında başlatılan soruşturmalar sonrasında görevinden uzaklaştırılan isim Murat Hazinedar'ın yerine geçecek isim bugün yapılan seçimle belirlendi. Az önce Beşiktaş Belediyesi'nin yeni belediye başkanı belirlendi.

Konuyla alakalı edinilen son dakika bilgiye göre, Beşiktaş Belediye Başkanlığı için Belediye Meclisinde yapılan seçime CHP Parti grubu Beşiktaş Belediye Meclisi Birinci Başkanvekili Tahir Doğaç'ı, AK Parti grubu ise Meclis Üyesi İsmail Akyıldız'ı aday olarak gösterilmiş ve yapılan seçim sonucunda Beşiktaş ilçesinde yeni Belediye Başkanı olarak oy çokluğu ile Tahir Doğaç seçilmiş oldu.

Tahir Doğaç kimdir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tahicioğlu üç projesiyle Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda
Tahicioğlu üç projesiyle Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda
Expo Turkey by Qatar 2018 kapılarını açıyor
Expo Turkey by Qatar 2018 kapılarını açıyor