THY, 99 TL'ye ucuz uçak bileti kampanyasını başlattı

Türk Hava Yolları 99 TL'den başlayan en ucuz uçak bileti kampanyasının startını verdi. THY ucuz uçak biletleri nereden, nasıl alınır?

THY, 99 TL'ye ucuz uçak bileti kampanyasını başlattı
Editör: Hakan A.
06 Kasım 2019 - 15:21

Dünya'nın en büyük havayolu şirketleri arasında yer alan Türk Hava Yolları tarafından 99 TL'den başlayan fiyatlarla uçak biletleri satışa sunuldu. THY kampanyası, 99 TL'den başlayan kampanyalı fiyatlarla ayrıntılar haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 6 Kasım 2019 - İstanbul


Türkiye'de rekabetçi uçak bileti kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Dünya devi Türkiye'nin göz bebeği Türk Hava Yolları (THY) ucuz uçak bileti kampanyasının startını verdiğini duyurdu. Ucuz uçak bileti almak isteyenler bu habere dikkat! THY, 99 TL'ye uçak bileti satışlarına başladı...

Her yıl milyonlarca yolcuyu taşıyan THY, Sınırlı sayıda koltuk için geçerli indirimine başlıyor. THY ucuz bilet yararlanmak isteyen yolcular, 6-7 Kasım tarihlerinde satın alacakları biletlerle 1 Aralık 2019-30 Ocak 2020'de her şey dahil 99,99 liradan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı bulacaklar.Ucuz uçak bileti kampanyasına dair THY'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 6-7 Kasım'da satın alacakları biletler ile 1 Aralık 2019-30 Ocak 2020'de her şey dahil 99,99 liradan başlayan fiyatlarla uçuş olanağı elde edecek.

Kampanya detayları

Biletleme dönemi    6 Kasım 2019 – 7 Kasım 2019

Seyahat dönemi    1 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020

Kurallar ve koşullar

Kampanya 6 Kasım 2019 – 7 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020 arasında olan biletler için geçerlidir.

Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır.Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.

Seyahat çıkışında 17 Ocak 2020 - 19 Ocak 2020 tarihleri geçersiz olup promosyon kapsamı dışındadır.

Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya ücreti 99,99.TL çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri 17-19 Ocak olarak belirlenirken kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" adresinden ulaşılabilecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hamza Karakaya
    1 yıl önce
    benim gibi sık seyahat edenler için bilet fiyatlarının bu şekilde ucuzlaması çok güzel. Bilet fiyatları tavan yaptığında ucuz bilet bulmak için hep biletalla bakıyordum. Bu fiyat düşüşünden sonra biletalldaki fiyatlar daha da düşecektir kesin.