THY, Korona Virüs önlemleri, sefer iptallerini açıkladı...

Dünya'nın hemen her yerine seferi bulunan dev havayolu şirketi THY, Korona Virüsü ile alakalı alınan önlemler hakkında ve iptal edilen seferlere dair açıklamada bulundu.

THY, Korona Virüs önlemleri, sefer iptallerini açıkladı...
Editör: Hakan A.
27 Şubat 2020 - 13:24

Dünya, Korona Virüsü salgını nedeniyle endişeli! Büyük korku devame diyor. Dünya'nın korktuğu, kapılarını kapattığı, maskesiz dolaşamaz olduğu bir dönemde, pek çok ülkeye uçan THY, özel önlemler almaya, yolcularını rahat ettirmeye devam ediyor. THY, Korona nedeniyle alınan önlemlerden, sefer iptallerine ve bilet iadelerine kadar tüm detayları paylaştı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 27 Şubat 2020 - İstanbul


Türk Hava Yolları (THY) Korona Virüs salgını nedeniyle uçuşlarını geçici olarak durdurduğu seferlerini açıkladı. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı İstanbul Havalimanı’nda Korona Virüsüne dair önemli açıklamada bulundu. Aycı, 'Pekin dışında, Çin uçuşlarının tamamı iptal edildi' dedi. 

Korona Virüs salgını nedeniyle THY'nin büyük önlemler alarak virüse karşı çalışmalarını sürdürüyor. THY, diğer taraftan Dünya'nın pek çok ülkesine uçuşlarını güvenle sürdürüyor. 250'den fazla uçağı dezenfekte ettiklerinin altını çizen Aycı, 'Nahçivan, Bahreyn, Çin, İran uçak seferleri geçici olarak durduruldu. Ödeesini almak isteyenler bilet iadelerini alabilirler. Uçakların dezenfekte olması için sürekli bir çalışma var. 250 kadar uçağımızı dezenfekte ettik.Uçuşlarımızı sağladık. Türk vatandaşlarımızı alarak geri dönmeye devam edecek. Ama umre uçuşları kapatıldı. İstanbul Havalimanı'ndan bu 22 ülkeye yönelik çalışmalarımızı yapıyoruz. Gelenleri Suudi Arabistan'a göndermiyoruz. Hızla uyum gösteriyoruz. ' diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum