Tokat Zile TOKİ konutlarında kura heyecanı

TOKİ tarafından Tokat Zile'de inşası devam eden 51 konutluk projede hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Tokat Zile TOKİ kura sonuçları açıklandı.

Tokat Zile TOKİ konutlarında kura heyecanı
Editör: Hakan A.
03 Aralık 2018 - 16:56 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 10:28

Vatandaşı uygun şartlarla barınma ihtiyacını karşılayan TOKİ, yurt genelinde konut üretimi ve inşaatı süren projelerde kura çekilişi ile hak sahiplerini belirlemesine devam ediliyor. Son olarak Toplu Konut İdaresince Tokat ilind ehayata geçirilen projede kura çekilişi heyecanı yaşandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 3 Aralık 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde konut edindirmeye devam ediyor. İdare uygun şart ve koşullarda dar gelirli vatandaşlar başta olmak üzere ev sahibi yapıyor. İdare bu çerçevede Tokat iline bağlı Zile'de inşaatı süren projesinde ev hayali kuran vatandaşlar arasında kura çekilişi yaptı.

Tokat Zile'de TOKİ tarafından satışa sunulan ve başvuruları tamamlanan projede yer alan 51 konut için kura çekilişi gerçekleştirildi. Ev sahibi olmak isteyen çok sayıda vatandaşın başvuru yaptığı projede toplam 51 aile yeni evleri için hak sahipliği belirleme kurasına katıldı. Kura çekilişinde büyük heyecan yaşayan vatandaşlar arasında ev shaibi olmaya hak kazananların büyük sevinç yaşadıkları görüldü.

TOKİ tarafından yapılan kura çekilişine ilişkin sonuçlar idarenin resmi web sitesi üzerinden duyurulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum