TOKİ Adana Yüreğir konut satışları başlıyor! Nasıl başvuru...

TOKİ Adana Yüreğir konut satışları başlıyor! Nasıl başvuru yapılır, fiyatları ve şartları

TOKİ Adana Yüreğir'de oturuma hazır evler için ayda 882 liradan başlayan taksitlerle, 120 ay vadeli, 2.000 TL başvuru bedeli ile 412 konutu satışa çıkarıyor. TOKİ Adana Yüreğir konut projesi başvuru şartları, fiyatları, ödeme şartları ve kura çekilişi bilgileri emlakpencerem.com da.

11 Ocak 2017 - 15:58

TOKİ'den 2017'de ev sahibi olmak isteyenler için fırsat dolu aylar başlıyor! Adana Yüreğir TOKİ projesinde 120 aya kadar vade imkanıyla konut satışları başlıyor. TOKİ Adana konut projesinde tüm evler tamamlanmış olarak satışa çıkıyor. Başvuru şartları, ödeme bilgileri, proje detayı hakkında ayrıntılara emlakpencerem.com üzerinden erişebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

TOKİ sosyal konut satışlarında Adana Yüreğir’de satışa çıkardığı 412 adet daire ile devam ederken, projeden ev sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vade imkanı sağlanacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 2017 yeni konut projeleri kapsmaında konut üretimine ve konut satışlarına aralıksız devam ediyor. İdare bu kapsamda yeni projeleri satışa sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşlara yönelik  konut üretimini arttıran TOKİ, 2017'de Türkiye genelindeki proje uygulamalarını arttırdı.

TOKİ tarafından satışa sunulan yeni evlerin ayrıntıları belli olurken,  Adana Yüreğir İlçesi Kışla Mahallesi’nde oturuma hazır konut projesinde ki evleri satışa çıkardı. TOKİ Adana Yüreğir projesinde 78’i 2+1 ve 334’ü ise 3+1 planında toplamda 412 adet daireden oluşurken, evlerin kura yöntemi ile satışa çıkardı.

2 Bin TL Başvuru bedeli var!

TOKİ Adana Yüreğir projesinde satışa sunulan evler için başvurular 23 Ocak 2017'de başlayacak ve 7 Şubat 2017 tarihine kadar sürecek. TOKİ evlerine başvurular ise T.C. Ziraat Bankası A.Ş.  tüm şubelerine, 2.000 TL başvuru bedeli yatırılarak yapılabilecek. Şartlara uygun vatandaşların yeni bir ev hayali 2017'de TOKİ tarafından satışa çıkan evlerle gerçeğe dönüşecek. Başvuru sayısı konut sayısını geçtiği takdirde konutların hak sahibi belirleme kurası ise 15 Şubat 2017 tarihinde noter ve idare yetkililerinin ve hak sahibi olmaya aday başvuru sahiplerinin katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

120 ay vade 882 TL taksitle satılık TOKİ konutları...

TOKİ Adana Yüreğir Kışla Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsmaında satışlarına başlanacak projede yer alan konut fiyatları 141 Bin 139 Liradan başlıyor. En düşük taksit miktarı ise 120 ay vadeli seçenekte 882 lira olarak belirlenmiş durumda. Satışa çıkartılan dairelerden en pahalısı ise 334 Bin 502 lira olarak belirlendi ve aylık en yüksel taksit tutarı 3 bin 135 lira olacak. Alternatif ödeme seçenekleri için altta bulunan TOKİ Adana Yüreğir proje detayları dosyalarından erişebilirsiniz.

TOKİ'nin Adana Yüreği konut projesinde yer alan konutlar %10, %15 ve %25 peşinat ödeme seçenekleri ile, 96 aydan başlayan ve 108 ay, 120 ay vadeli ödeme seçenekleri ile satışa sunuldu. Taksitler konutun teslim tarihini takip eden bir sonraki ay başlanacağı kaydedildi.

Proje hakkında kapsamlı bilgilere ise idarenişn resmi web sitesi üzerinden www.toki.gov.tr adresinden ulaşabilir, verilen telefon numaralarından başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

- TOKİ Adana Yüreğir Başvuru Şartları / Bilgilendirme

- YA Tipi Konutların Satış Fiyatları
 
- YB Tipi Konutların Satış Fiyatları
 
- YC Tipi Konutların Satış Fiyatları
 
- YF Tipi Konutların Satış Fiyatları

Projeye ait görseller

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • Fırat
  2 ay önce
  Şu Leventte yapılacak tokiler için nasıl başvuru yaparız yardım eder misiniz ?
 • hakan
  2 ay önce
  Yüreğir belediyesinden başvuru yapılıyor.
 • Fırat
  2 ay önce
  Teşekkürler peki ne zaman yapabilirim
 • abdullah
  2 ay önce
  belediyeden başvuru
 • arzu
  2 ay önce
  Aynen levent mahallesine kentsel dönüşüm yapılacak.
 • birol eryaman
  2 ay önce
  Polis okulunun oraya yapılacak dediler,ne tarafa olacak kentsel dönüşüm?
 • esra
  2 ay önce
  bu sene yapılacak akrabam söyledi kimse evini satmasın
 • hakan
  2 ay önce
  Levent Mahallesine yapacaklar tüvtürkün oraya boş araziye
 • dilek sen
  3 ay önce
  Elden toki evleri satiliyormu
 • Salih Kara
  7 ay önce
  Herşey iyi hoş ama Boş ayda 882 Tl taksitle ev satmak güzel ama iş Peşinata gelsin hele peşinat 35 bin isteniyor yazık günah yahu Hayat suriyelilere güzel..