TOKİ Adıyaman Merkez ve Kahta Çobanlı 2+1, 3+1 kura sonuçları isim isim listesi

TOKİ Adıyaman Merkez ilçe ve Kahta ilçesinde yer alan 150+150=300 adet konutun kura çekimi tamamlandı. TOKİ Adıyaman Merkez ve Kahta Çobanlı mahallesi 2+1, 3+1 konut kura sonuçları isim isim tam listesi, yapılan kura çekimi ile belli oldu.

TOKİ Adıyaman Merkez ve Kahta Çobanlı 2+1, 3+1 kura sonuçları isim isim listesi
Editör: Hakan A.
02 Haziran 2020 - 17:04 - Güncelleme: 02 Haziran 2020 - 17:59
TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekilişleriyle bugün de hak sahipliğini belirlediği projelerde kura sonuçları isim listeleri açıklanıyor. Bugün gerçekleştirilen Adıyaman iline bağlı Kahta ilçesi Çobanlı Mahallesi ile Merkez konutları için kura çekimi tamamlandı. Kura çekilişi tamamalanan TOKİ Kahta Çobanlı ve Merkez ilçe kura sonuçları yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 2 Haziran 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Adıyaman ilinde devam eden 100 Bin konut projesi çerçevesinde hak sahipliği belirlenmesine yönelik kuralar çekilişni tamamladı. Bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile 150 konutluk Adıyaman Kahta Çobanlı mahallesi ile Merkez ilçe 150 konutluk toplam 300 dairelik iki TOKİ konutlarında başvuru yapanlar arasında hak sahipliği kura çekimini yapıldı. TOKİ Kahta Çobanlı ve Merkez ilçe konut kura sonuçlarına ilişkin isim listeleri açıklandı.

TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı mahallesi projesinde yer alan 150 adet konut projesinde 105 adet 2+1 ve 45 adet 3+1 daire seçeneği için başvuruları kabul edilenler arasında kura çekilişi noter huzurunda gerçekleştirildi. TOKİ Adıyaman Merkez ilçede yer alan 150 adet konutun da kura çekilişi tamamlanırken, kura sonuçlarına ilişkin isim listesi TOKİ resmi web sitesinde yayımlandı. Sitemizde hemen haberimizin altında kura sonuçlarına ilişkin isim listeleri verilmiştir. Linklere tıklayık kura sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

TOKİ ADIYAMAN İLİ MERKEZ İLÇESİ 150 KONUT PROJESİ KURA SONUÇLARI

TOKİ ADIYAMAN İLİ KAHTA İLÇESİ ÇOBANLI MAHALLESİ 150 KONUT PROJESİ KURA SONUÇLARI İSİM İSİM TAM LİSTESİ

TOKİ ADIYAMAN İLİ MERKEZ İLÇESİ 150 KONUT PROJESİ BAŞVURU LİSTESİ

Kabul Edilen 2+1 Konut Başvuruları


Kabul Edilen 3+1 Konut Başvuruları
İptal Edilen Başvurular

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum