TOKİ bugün Denizli ve Erzincan'da konut kura çekilişleri düzenledi

TOKİ, yurt genelinde sürdürdüğü projelerinde kura çekilişlerini sürdürüyor. İşte bugün yapılan TOKİ hak sahipleri belirleme ev kuraları.

TOKİ bugün Denizli ve Erzincan'da konut kura çekilişleri düzenledi
Editör: Hakan A.
21 Aralık 2020 - 13:43 - Güncelleme: 21 Aralık 2020 - 13:43
Her yıl binlerce aileyi ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi, her yeni gün projelerinde yaptığı ilerlemeleri duyuruyor. İdare bugün bazı projelerinde kura çekilişleri gerçekleştirdi. İşte bugün yapılan TOKİ kura çekilişleri. TOKİ Erzincan Kemah konut kura çekilişi ile TOKİ Denizli Bozkurt ilçesi konut kura çekilişler ve sonuçlarına dair bilgiler haberimizde.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 21 Aralık 2020 - İstanbul


Ucuz ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin ilk adresi olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde hayata geçirdiği binlerce konut projesinde hak sahiplerine evlerini teslim etmeye, yeni projeler geliştirmeye ve kura çekilişlerine devam ediyor. TOKİ bu kapsamda bugün 2 il için yürütülen projelerde hak sahiplerini düzenlenen kura çekilişleri ile belirledi.

TOKİ bugün hangi projelerin hak sahiplerini kura yöntemiyle belirledi?


TOKİ sosyal medya hesapları üzerinde yapılan kura çekilişleri canlı yayında gerçekleştirildi. İdare bu kapsamda Denizli ili başta olmak üzere Erzincan ilinde hak sahipliği belirleme kura çekilişlerini tamamladı.

TOKİ Denizli Bozkurt projesinde yer alan evlerin kura çekilişi gerçekleştirildi.
 

TOKİ Erzincan Kemah konut kura çekilişleri yapıldı.
 
Erzincan ve Denizli TOKİ konutlarında hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişlerine dair kura sonuçları idarenin resmi web sitesi toki.gov.tr üzerinden öğrenilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum