TOKİ Bursa Kestel 250 konut kura sonuçları açıklandı mı? Canlı izle...

Bursa'da 100 bin sosyal konut için ilk kura çekimi bugün nerede, saat kaçta yapılıyor, canlı yayın nasıl izlenir? Peki TOKİ Bursa Kestel 250 konut kura sonuçları isim listesi belli oldu mu?

TOKİ Bursa Kestel 250 konut kura sonuçları açıklandı mı? Canlı izle...
Editör: Hakan A.
09 Mart 2020 - 07:54 - Güncelleme: 09 Mart 2020 - 12:36

TOKİ BUSA'da Kestel ilçesi için kuralar çekiliyor. TOKİ, 100 Bin sosyal konut kuralarında çekiliş sırası Bursa iline geldi. Bursa Kestel TOKİ 250 konutluk projesinde kura çekilişi yapılıyor. Peki Bursa Kestel TOKİ konut kura çekilişi saat kaçta başladı, nerede çekildi, kura sonuçları isim listesi canlı yayında açıklanıyor mu? Canlı yayını izlemek için sayfamızı okumaya devam edin.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 9 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 il için hayata geçireceği konut projeleri için kura çekilişi ile hak sahibi belirleme işlemlerine devam ediliyor. Bu kapsamda TOKİ'de 9 Mart ile 13 Mart tarihleri arasında yapılacak kura çekilişleri haftanın ilk günü Pazartesi günü başladı. İlk kura çekilişi ise TOKİ BUrsa Kestel ilçesinde inşaa edilecek 250 konut için yapılıyor. Peki Bursa Kestel TOKİ konut projesi için hak sahipleri belirleme kura çekilişi yapıldı mı, kura çekilişi tamamlandı mı, kura sonuçları isim listeleri açıklandı mı? İşte son dakika haberin ayrıntıları.

Büyük bir heyecanla ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bekledikleri TOKİ 100 Bin sosyal konut kampanyası dahilinde kura çekimleri haftanın ilk günü, Mart ayının ikinci haftasında kaldığı yerden sürüyor. İdare bugün saat 10:00'da Tofaş Spor Tesislerinde Bursa Kestel TOKİ konut kura çekilişine başlıyor. Bursa Kestel ilçesi için inşaa edilecek 250 konut için hak sahipleri canlı yayında kura çekilişi ile belirleniyor.Kestel'de 250 konuta 10 Bin 598 başvuru yapıldı!

100 Bin konut projesi ile Bursa Kestel'de 175 adet 2+1, 75 adet ise 3+1 konut tipi yer alıyor.

Toplamda 250 konut bulunan Bursa Kestel konut projesinde yer alan 2+1 evler için başvuru sayısı 4001 kişi olurken, 31 daire seçeneği için ise 6597 kişi başvuru yaptığı açıklandı. Bursa Kestel'de başvurusu kabul edşlen toplam kişi sayısı ise 10 Bin 598 kişi olarak açıklandı.


TOKİ Kestel kura sonuçları açıklandı mı?


Bursa TOKİ kestel kura sonuçlarını bekleyenler dikkat! İşte Kura sonuçları açıklandı mı sorusunun yanıtı... Bursa Kestel TOKİ kura çekilişi hak sahibi belirleme kura sonuçları isim isim tüm liste canlı yayında açıklanıyor. Bursa Kestel konut kura sonuçları çekiliş sonrası talep.toki.gov.tr web sitesi üzerinden Bursa sekmesine tıklanarak öğrenilebilecek. Projeden ev sahibi olmaya hak kazananların isim listesi hemen sonra sayfamızda açıklanacak.

BURSA KESTEL TOKİ KURA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.TOKİ Bursa Kestel 250 konut kura sonuçları açıklandı mı? Canlı izle...

TOKİ Bursa Kestel 250 konut kura çekilişi canlı yayınını nereden, nasıl izleyebilirim?


İdare pek çok konut projesinde olduğu üzere Bursa Kestel konutları için canlı yayın izleme olanağı sunuyor. Vanlı yayında kura sonuçlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar altta verilen hesaplar üzerinden kura çekilişini online olarak internet üzerinden canlı yayında izleyebilirler.

9-13 Mart tarihleri arasında yapılacak TOKİ 100 Bin konut kura çekilişlerinin listesini öğrenmek için tıklayın.


TOKİ BURSA KESTEL KONUT KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN BURSA KESTEL KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
 

TOKİ BURSA KESTEL İLÇESİ 250 KONUTLUK PROJESİ HAK SAHİPLİĞİ BELİRLEME KURASINA KATILACAKLARIN İSİM İSİM LİSTESİ

 
BURSABURSA İLİ KESTEL İLÇESİ 250 / 100000 KONUT TOPLUKONUT PROJESİ175752509 Mart 2020 Pazartesi10:00TOFAŞ SPOR SALONU

YORUMLAR

  • 0 Yorum