TOKİ`den ucuzu yok! Ayda 531 TL taksitle satılık evler...

Dar ve orta gelir grubuna yönelik konut üreten TOKİ, 9 ilde satışa çıkardığı evleri ayda 531 TL`den başlayan, 120-240 aya varan vade seçenekleriyle satışa sundu.

TOKİ`den ucuzu yok! Ayda 531 TL taksitle satılık evler...
Editör: Hakan A.
15 Kasım 2020 - 11:42
Ev sahibi olmak isteyen, yıllarca para ve altın birikimi olan vatandaşlar başını sokmak istedikleri, hayalini kurdukları evi alabilmek için var gücüyle çalışıyor. TOKİ, Türkiye`de 81 ilin tamamında ve ilçelerinde vatandaşın uygun fiyatla ev sahibi olması için konut üretim programına devame diyor.  2003`ten bugüne şimdiye kadar 1 milyon adet konut üretim rakamına erişen idare, yurt genelinde elindeki konutların satışını sürdürüyor.Bu kapsamda TOKİ`den daha ucuzu yok... Bilen iyi bilir... 

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 15 Kasım 2020 - İstanbul


Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye`nin çeşitli illerinde elinde kalan konutların satışı için yeni başvuru süreci başlattı. Bursa başta olmak üzere, Denizli, Kırklareli, Çorum, Adana, Aydın, Tokat,  Kütahya ve Van illerinde 2+1 ve 3+1 tipindeki evler alıcısına sunuldu. TOKİ ucuz ev satışında Kasım ve Aralık ayı sonuna kadar başvuruların devam edeceği projelerde ayda 531 TL taksitle yeni bir ev almak mümkün.

531 TL`DEN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE SATILIK EVLER


TOKİ`nin satışa çıkardığı evler her ilde büyük ilgi görüyor. Ev almak isteyenler için avantajlı ve cazip seçeneklerle ödeme imkanı sunan idare, 9 ilde satışa sunduğu evler için farklı ödeme ayrıcalığı ile dar gelirli vatandaşın ilk tercihi olmaya devame diyor. İdare, ev alacaklara yüzde 10`dan başlayan peşinatlarla, 180-220 ay gibi uzun vade seçenekleri sunarak ayda oldukça düşük miktarlarda ödeme ile kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

2020`NİN SON KAMPANYALARI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

2020 yılında 100 binden fazla konut üretimi gerçekleştiren TOKİ, son olarak indirim kampanyası ile, ev alan mülk sahiplerine yüzde 20 daha ucuza mal etme olanağı tanıdı. Pek çok kampanya ile geçen 2020 bitmek üzere. İdare son kampanya ile mevcut konut stoğunun satışını yapmak istiyor. Türkiye`nin önemli 9 ilinde Kasım ve Aralık ayı boyunca başvuru yapılabilecek TOKİ konutlarının satışı sürüyor. Başvuruları almaya başlayan idare, ucuz konut, düşük peşinat ve uzun vadelerde yüzlerce konutu satıyor. TOKİ ucuz konutları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, `Hepsi TOKİ, tamamı ucuz büyük fırsat başladı! TOKİ'den 531 TL'den başlayan taksitlerle çok sayıda konut o illerde satışa çıktı` haberimizden tüm ayrıntılarıyla projelerin bilgilerini öğrenebilir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum