TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2+1 ve 3+1 kura sonuçları açıklandı

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2200 konut için kura çekilişi tamamlandı! 100 Bin konut kampanyasında yer alan Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir TOKİ konut kura sonuçları isim listeleri açıklandı.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 2+1 ve 3+1 kura sonuçları açıklandı
Editör: Hakan A.
15 Mayıs 2020 - 14:14 - Güncelleme: 15 Mayıs 2020 - 17:11
TOKİ 100 bin sosyal konut kampanyası kapsamında haftanın son kura çekilişine Gaziantep ilinden devam edildi.. TOKİ yurt genelinde sürdürdüğü 100 Bin sosyal konut programında yer alan evler için hak sahipliği belirleme kura çekimini aralıksız sürdürüyor. İdare bu çerçevede Gaziantep Şehitkamil ilçesi ilinde bugün kura çekilişlerini gerçekleştirdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Mayıs 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut kampanyası dahilinde konut kura çekilişleri işlemleri hızla sürdürülüyor. Bugün noter huzurunda yapılan kura çekimi ile Gaziantep Şehitkamil konut projesi kura çekilişi yapıldı. Peki TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir kura sonuçları açıklandı mı? Kura sonuçları isim listeleri ne zaman açıklanacak? 

Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir TOKİ konut kuralarına dair sonuç listesi, isim isim listeler belli oldu mu? TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerinde haftanın son gününde, Gaziantep Şehitkamil 2200 konutluk projede kura heyecanı yaşandı. 12 Bin vatandaşın başvurusu kabul edildiği ve hak sahipliği bugün belirlenen kura ile belirlendi.  Gaziantep Şehitkamil TOKİ kura çekimi ile projede yer alan evlerin hak sahipleri belirlenmiş oldu. Kura sonuçlarına dair isim listesi bekleyenler dikkat! 


Noter ve TOKİ yetkililerinin huzurunda bugün saat 10:00'da başlayan 2+1 daireler için başlayan ve 3+1 konutlar kura çekilişleri tamamlandı. 2200 konutun yeni hak sahipleri belirlendi.  Kura çekilişinin tamamlanmasıyla birlikte hak sahiplerinin yer aldığı isim listeleri bekleniyor. Kura sonuçları isim listesi için idarenin listeleri açıklaması bekleniyor. İlk olarak TOKİ kura sonuçlarını talep.toki.gov.tr adresinden yayımlayacak. Hemen peşinden sitemizde bu haberin altında TOKİ Gaziantep Şehitkamil kura sonuçları isim listesi 2+1 kura sonuçları ve 3+1 kura sonuçları listelerine erişebileceksiniz.

Gaziantep Şehitkamil TOKİ konut projesinde 1540 adet 2+1, 660 adet 3+1 konut yer alırken, hak sahipliği belirleme kurası çekilişi başlıyor. TOKİ Gaziantep Şehitkamil konut projesi için 5906 kişi 2+1 evler için başvurusunu gerçekleştirirken, 3+1 evler için ise 6149 vatandaşın başvurusu kabul edildi. Toplam başvuru yapanların sayısı 12 bin 055 vatandaşın başvurusu kabul edildi.
 

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL İLÇESİ KUZEYŞEHİR 2200 KONUT SONUÇLARI İSİM İSİM TAM LİSTELER


YORUMLAR

  • 0 Yorum