TOKİ Gebze kura sonuçları (Canlı Yayın İzle)

TOKİ Kocaeli Gebze 250 konut projesinde canlı yayında kura çekilişi yapılıyor. Gebze TOKİ 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listeleri canlı yayında takip edilebiliyor.

TOKİ Gebze kura sonuçları (Canlı Yayın İzle)
Editör: Hakan A.
12 Mart 2020 - 10:28 - Güncelleme: 12 Mart 2020 - 16:07

TOKİ 100 Bin sosyal konut için kura çekilişini Gebze'de inşaa edilecek 250 konut için devam ettiriyor. Kura çekilişine katılacak 9 bine yakın vatandaş hak sahibi olmak için heyecanla bekliyor. Kocaeli Gebze TOKİ konut kura çekilişi canlı yayında takip edilebiliyor.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 12 Mart 2020 - İstanbul


Kocaeli Gebze TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. 100 Bin sosyal konut programı kapsamında hak sahipliği belirlenmesine yönelik ülke genelinde kuralar il il çekiliyor. Kocaeli İzmit için dün kura sonuçları belirlenirken, bugün kura çekilişi 250 konutluk Gebze TOKİ konutları için yapılıyor. Kura çekilişini canlı yayından izlemek, online olarak internet üzerinden izlemek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 il genelinde sosyal konut kura çekilişlerini kesintisiz olmak üzere sürdürüyor. Haftanın her yeni gününde kura çekilişi farklı bir il için gerçekleştiriliyor. Hızlı kura çekilişleri sonrası ise kura sonuçları merakla takip ediliyor. TOKİ, 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerini canlı olarak yayınlıyor. Kura sonuçları internet ortamından TOKİ resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak takip ediliyor.TOKİ Kocaeli Gebze 250 konut için kura çekilişi saat 11:00'de başlarken, canlı yayında izlemk isteyenler için altta verilen hesaplardan internet ortamında kura sonuçları öğrenilebilecek.

Kura sonuçları hızla açıklanıyor!

Gebze TOKİ konutlarında noter huzurunda, hak sahibi olmak için başvuruları kabul edilenler arasında kura çekilişi yapılıyor. Kura sonuçları ise anlık olarak takip edilebiliyor. TOKİ Kocaeli Gebze konutları kura sonuçları isim isim tüm listesi talep.toki.gov.tr internet adresi veya e-devlet üzerinden isim sorgulama yapılabiliyor.
 

TOKİ KOCAELİ GEBZE İLÇESİ 250 KONUT KURA SONUÇLARI YÜKLENMİŞTİR.


TOKİ Kocaeli Gebze Kura Çekilişi Canlı Yayın İzleme Online Linkler

YouTube üzerinden Kocaeli Gebze TOKİ kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ KOCAELİ GEBZE KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN GEBZE KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

YORUMLAR

  • 0 Yorum