TOKİ Isparta Eğridir 2+1, 3+1 kura çekilişi canlı yayın izle (100 Bin sosyal konut)

TOKİ Isparta Eğridir 200 adet konut 2+1 ve 3+1 evler için kura çekilişi yapılıyor. TOKİ 100 Bin sosyal konut Isparta ilinde Eğridir ilçesinde yapılacak kura çekilişi canlı yayını izle. Isparta Eğridir konut kura sonuçları isim isim tam liste...

TOKİ Isparta Eğridir 2+1, 3+1 kura çekilişi canlı yayın izle (100 Bin sosyal konut)
Editör: Hakan A.
03 Haziran 2020 - 07:10

TOKİ, 100 Bin sosyal konut kuralarına Isparta ilinde yapılacak hak sahipliği belirleme kurası ise devam ediyor. Bugün çekilişi gerçekleştirilecek Isparta Eğridir 200 adet konut projesinde canlı yayın linkleri...

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 3 Haziran 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi başkanlığı TOKİ, Türkiye genelinde sosyal konut kura çekilişlerini sürdürürken, sırada yer alan çekiliş yapılacak il ise TOKİ Isparta Eğridir konut projesi. Bugün saat 10'da Isparta Eğridir kuraları çekilecek.

TOKİ Isparta Eğridir 200 konut projesi kapsamında 88 adet 2+1 ve 38 adet 3+1 daire seçeneği için başvuruları kabul edilenler arasında online olarak canlı yayında kura çekimi gerçekleştiriliyor. TOKİ Isparta Eğridir konutları için kura çekilişli bugün saat 12:00'da başlayacak. Isparta konut kura sonuçları TOKİ resmi web sitesi ve haberimizde yayımlanacaktır.

TOKİ Isparta Eğridir 2+1, 3+1 kura çekilişi ile açıklanan kura sonuçları isim listeleri haberimizde kura çekilişinden kısa bir süre sonra, listelerin idarenin sitesinde yayımlanmasından hemen sonra yayımlanacaktır.

TOKİ Isparta Eğridir konut projesinde kura çekilişini canlı yayınlardan Twitter, Facebook, YouTube ve İnstagram sayfaları üzerinden online olarak canlı izleyebilirsiniz.

200 konutluk TOKİ Isparta Eğridir ilçesi 2+1 ve 3+1 Kura Çekilişi ve Kura Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin İşte Online Calı Yayın Linkleri

YouTube üzerinden konut kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN  KONUT KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ Isparta Eğridir ilçesinde yer alan 200 adet konut kura sonuçlarını idarenin resmi internet sitesi https://talep.toki.gov.tr/ üzeirnden kura sonrasında isim isim tüm listeye erişebilirsiniz. Kura sonuçları sitemizde yayınlanacaktır.

ISPARTA İLİ EĞİRDİR İLÇESİ 200/100000 KONUT TALEP ÖRGÜTLENME PROJESİ88381263 Haziran 2020 Çarşamba12:00İNTERNET CANLI YAYIN

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum