Reklamı Geç
TOKİ Isparta Gelendost kura sonuçları yapılan çekilişle...

TOKİ Isparta Gelendost kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Isparta Gelendost 2. Etap  Belediye Projesi ilçesinde inşa edilen toplam 293 konut için hak sahipleri bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile ile belirlendi. Isparta Gelendost TOKİ konutları kura sonuçları tam listesi için tıklayın.

17 Temmuz 2017 - 15:38

TOKİ Isparta Gelendost ilçesinde hayata geçirdiği konutların hak sahiplerini bugün gerçekleştirdiği kura çekilişi ile belirledi. Isparta Gelendost konutları Kura çekiliş sonuçlarına ilişkin tam liste haberimizde yayımlanacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Temmuz 2017 - İstanbul

Isparta'da bugün gerçekleştirilen kura çekilişi sonrasında TOKİ Başkanı M.Ergün Turan sosyal medya twitter hesabı üzerinden, "İlçemizin yeni yaşam alanı olacak konutlarımız hak sahibi vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ)  Isparta iline bağlı Gelendost İlçesi’nde inşa ettiği toplam 293 adet konutun hak sahipleri bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. TOKİ idaresi yetkilileri, Noter ve vatandaşların katılımda bulunduğu Kura töreni 17 Temmuz, Pazartesi günü (Bugün) yapıldı. kura ekilişi ile 293 vatandaş TOKİ'den ev sahibi olmaya hak kazanırken, ev sahibi olacak vatandaşlar birbirlerine sarılarak sevinçlerini paylaştılar.

Isparta Gelendost 2. Etap  Belediye Projesine ilişkin “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” 17 Temmuz 2017 saat 14:00’da Gelendost Belediye Düğün Salonu’nda noter huzurunda yapıldı. Törene çok sayıda vatandaş katıldı.

TOKİ Isparta Gelendost konut kura sonuçları için Tıklayın

Not: Kura sonuçları listesi TOKİ tarafından yayımlanması sonrasında üstte verilen bağlantıya eklenecektir. Bu durum biraz zaman alabilir!

TOKİ Isparta Gelendost kura sonuçları

TOKİ Isparta Gelendost kura sonuçları

TOKİ Isparta Gelendost kura sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..