TOKİ İzmir Karabağlar kura sonuçları belli oldu! Karabağlar TOKİ kura sonuçları isim isim tam liste...

TOKİ İzmir Karabağlar konut projesinde 750 konut için hak sahipliği belirleme kura çekilişini tamamladı, kura sonuçlarını açıkladı. Karabağlar TOKİ konut kura sonuçları isim isim tam listesi haberimizde.

TOKİ İzmir Karabağlar kura sonuçları belli oldu! Karabağlar TOKİ kura sonuçları isim isim tam liste...
Editor: Hakan A.
24 Şubat 2020 - 17:54 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 19:01

İzmir Karabağlar TOKİ konut projesi için kura çekilişi tamamlandı. 750 yeni ev sahibi yapılan kura çekimi ile belirlendi. TOKİ 100 bin sosyal konut kampanyasında İzmir ile başlayan kıra çekilişlerinin ilki tamamlanmış oldu. Peki kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ İzmir Karabağ konut kura sonuçları isim listesini nereden görebilirsiniz?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 24 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerine bugün itibariyle başladı. izmir ile başlayan kura çekilişleri Haziran ayına kadar devam edecek. TOKİ İzmir Karabağlar 100 Bin sosyal konut kampanyasına başvuranlar arasında 750 şanslı hak sahibi düzenlenen kura çekilişi ile belirlenmiş oldu.

Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut Kampanyası çerçevesinde ilk kura çekilişi İzmir konut projeleri için başladı. 100 Bin konut kura çekilişleri İzmir'den başlarken, 750 konutluk Karabağlar projesi için kuralar çekildi. TOKİ Karabağlar konut kura çekilişi sonuçları isim isim tam liste açıklandı.

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında İzmir Karabağlar ’da yapılacak olan 750 konut için hak sahipleri bugün gerçekleştirilen kura ile belirlendi. 100 Bin Yeni Sosyal Konut kampanyası kapsamında TOKİ ilk kura çekilişi gerçekleştirilmiş oldu. Kura çekilişi Halkapınar Kapalı Spor kompleksinde, geniş bir katılımcı tarafından takip edildi. Binlerce başvuru sahibi TOKİ Karabağlar konutlarında hak sahibi olmak için büyük heyecan yaşadı. Noter ve TOKİ yetkililerinin huzurunda yapılan kura çekilişinde ev sahibi olmaya hak kazananların büyük sevinç yaşadıkları görüldü.

TOKİ İzmir Karabağlar kura sonuçları belli oldu! Karabağlar TOKİ kura sonuçları isim isim tam liste...

TOKİ Karabağlar Kura Sonuçları açıklandı mı?

Bugün düzenlenen kura çekilişi sonrası TOKİ Karabağlar projesinde kura sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. TOKİ'den ev sahibi olmaya hak kazananların isim listesi, Karabağlar konut projesi kura sonuçları isim listesi belli oldu. Haberimizde verilen linke tıklayıp, 750 konut için yapılan kura çekilişinde adınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Altta verilen linkte TOKİ tarafından açıklanan kura sonuçları isim listesi toki.gov.tr adresinde yayımlandıktan sonra sitemize yer alacaktır!

TOKİ İzmir Karabağlar Kura Sonuçları İsim Listesini görmek için tıklayın.