TOKİ Konya Selçuklu 2+1, 3+1 kura sonuçları isim isim tam liste

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2. Etap konut projesinde kura çekimi yapıldı. Peki 2+1 ve 3+1 evler için 17 Bin üzerinde hak sahibi olmayı bekleyen vatandaş için kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Konya Selçuklu 2+1, 3+1 kura sonuçları isim isim tam liste
Editör: Hakan A.
02 Mart 2020 - 14:00 - Güncelleme: 02 Mart 2020 - 17:02

100 Bin konut TOKİ Kura çekimi işlemleri bugün Konya ilinden devam etti. Rekor başvuru  olan evler için saat 10:00 itibariyle başlayan kura çekimi tamamlandı. 1717 adet TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2. Etap projesinde yer alan evlerin kura çekilişi yapıldı. Kura sonuçları belli oldu. 

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 2 Mart 2020 - İstanbul

Türkiye'nin 81 ilinde inşaa edilecek TOKİ 100 Bin sosyal konut projeleri için kura heyecanı devam ediyor. İzmir ve Muğla kura çekilişleri sonrası bugün Konya ilinde kura çekimi yapıldı. Toplu Konut İdaresi Konya ilinde hayata geçireceği 100 Konutluk kampanya çerçevesinde 1717 adet 2+1 ve 3+1 tipinde evlerin hak sahipliği belirleme işlemi, kura çekilişini tamamladı.  Kura sonuçları isim listesi açıklanıyor.

Türkiye genelinde 81 ili kapsayan 100 Bin Sosyal Konut Projesinde kura çekilişleri sürüyor. BUgün Konya ili için kura çekilişi düzenlendi. 1717 adet konutun yer aldığı TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2. Etap evleri için 17 Bin 700 başvuru yapıldı. Başvuru yapanlar arasında noter ve idare yetkilileri huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi büyük heyecan yaşattı. 

Kapalı spor salonunu dolduran binlerce vatandaş ev sahibi olabilme umuduyla kura çekimini heyecanla izledi. 2+1 evler ve 3+1 evler için düzenlenen kura çekilişinde adı okunan, ev sahibi olmaya hak kazananlar büyük sevinç yaşadı. Böylece 1717 Konyalı yapılan kura çekilişi ile 100 Bin sosyal konut kampanyasından ev sahibi olmaya hak kazanmış oldu.

TOKİ, bu hafta kura çekilişlerine devam ediyor!

100 Bin sosyal konut kuraları il bazında devam ediyor. Haftasonunda çekiliş yapmayan idare, hafta başı itibariyle Cuma gününe kadar olan kura çekilişi programını buradan öğrenebilirsiniz.

Kura sonuçları 

Konya Selçuklu TOKİ konutları için hak sahibi belirleme kura çekimi tamamlandı. Kurada adı belirlenen şanslı hak sahiplerinin isim listesi idarenin resmi web sitesi üzerinden açıklanacak. talep.toki.gov.tr adresinden il ve ilçe adı ile TOKİ Konya Selçuklu konutları 2+1 ve 3+1 evlerin kura sonuçları isim listesine erişebilirsiniz. Konut sonuçlarının idare tarafından web sitesine konulması sonrası aynı isim listesini haberimizde bulabilirsiniz.
 

TOKİ KONYA SELÇUKLU İLÇESİ ARDIÇLI 2. ETAP 1717 KONUTKURA SONUÇLARI İSİM İSİM TÜM LİSTE YÜKLENMİŞTİR


YORUMLAR

  • 0 Yorum