TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap konut projesi hak sahipleri kura...

TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap konut projesi hak sahipleri kura çekilişi ile belirlenecek

TOKİ tarafından Kütahya Altıntaş 3. Etap projesi kapsamında 512 konut için hak sahiplerinin belirlenmesi işlemi kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

11 Temmuz 2017 - 09:05

TOKİ, sosyal konut üretimini aralıksız sürdürürken, yapımı devam eden ve biten knutlarda hak sahipliği belirleme işlemleri kura çekilişleri sürüyor. Bu çerçevede Kütahya Altıntaş 3. Etap TOKİ konutlarında hak sahipleri bugün yapılacak olan kura çekilişi ile belirlenecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye genelinde konut üretimini her geçen gün artırarak devam ederken, özellikle başta dar gelirli vatandaşlar başta olmak üzere, emekli, şehit aileleri, gaziler, engelli vatandaşlar gibi hemen hemen her kesim için konut inşa etmeyi sürdürüyor.

Diğer taraftan yapımı süren ve tamamlanan projelerde ise kura çekilişleri ile hak sahipleri belirlenme işlemleri sürüyor. Bu çerçevede bugün Kütahya Altıntaş 3. Etap TOKİ konutarında kura çekilişi heyecanı yaşanacak.

Konuya ilişkin edinilen son dakika bilgiye göre; 512 konutluk Kütahya Altıntaş 3. Etap Belediye Projesinde “Konut Hak Sahipliği Belirleme Kurası” Belediyenizce noter huzurunda yapılacaktır. Hak sahipliği belirleme kura işlemi 11.07.2017 (Salı) tarihinde saat 14:00’da Altıntaş Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılacağı kaydedildi.

Kura çekilişi sonrasında TOKİ konutlarından ev sahibi olmayı hak edenlerin isim listesi idarenin açıklamasıyla haberimizde yer alacaktır.

İşte TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap başvuru listeleri

- Cumhuriyet Mahallesi Başvuruları
 
-
Hürriyet Mahallesi Başvuruları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..