TOKİ Tokat Niksar konut kura sonuçları...
Reklam

TOKİ Tokat Niksar konut kura sonuçları düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi

TOKİ Tokat Niksar alt ve orta gelir grubu konut projesi kapsamında inşası devam eden 306 konutun hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Tokat Niksar TOKİ konut kura sonuçları haberimizde.

TOKİ Tokat Niksar konut kura sonuçları düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi
Editor: Hakan A.
17 Eylül 2018 - 13:17 - Güncelleme: 17 Eylül 2018 - 15:42
Reklam

Tokat ilinde bu sabah TOKİ konutları için kura çekilişi heyecanı yaşandı. Tokat Niksar TOKİ konut projesinde toplam 306 konut için kura çekilişi yapıldı. TOKİ Niksar Kura sonuçları ve diğer ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 17 Eylül 2018 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye çapında inşaa ettiği evleri hak sahiplerine teslim etmeyi sürdürüyor. Tokat ilinde inşaatı süren, satış başvuruları tamamlanan 306 kopnutluk projesinde kuralar çekildi. Hak sahipleri yapılan çekilişle belirlendi.

Tokat Niksar Kültür Mahallesi konut projesi kapsamında satışa sunulmuş olan 306 konut için hak sahibi ve konut belirleme kura çekilişi 17 Eylül 2018 tarihinde Niksar Belediyesi Düğün Sarayı’nda saat 11:00 başladı ve kura çekilişi tamamlandı.

TOKİ Tokat Niksar kopnut projesinde inşaa edilen 306 konut için bugün kura çekimi yapıldı. Büyük heyecan yaşanan kura çekilişi ile ev sahibi olacak 306 vatandaş belirlenmiş oldu. İdare yetkilileri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile noter huzurunda düzenlenen kura çekilişinde ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar büyük sevinç yaşadı.

Tokat Niksar Kültür Mahallesi 4. Etap 306 Konut Projesi Alt Gelir Grubu ve Orta Gelir Grubuna yönelik evlerde kura çekilişi tamamlandı.

Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kura sonuçları idare tarafından açıklanmasının peşinden emlakpencerem.com  sitemizde altta verilen linkten görebileceksiniz.

KURA SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR!

Alt gelir grubu kura sonuçları için tıklayın

Orta gelir grubu kura sonuçları için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum