Tolga Karel 'in Beylerbeyi’ndeki lüks dairesine tedbir

Ünlü oyuncu Tolga Karel ve boşandığı eski eşi Azeri manken Günay Musayeva arasında bu kez nafaka sıkıntısı yaşanıyor. Güzel manken Musayeva aldığı nafakayı az bulunca Karel'in lüks dairesine tedbir koydurdu.

Tolga Karel 'in Beylerbeyi’ndeki lüks dairesine tedbir
Editor: Hakan A.
09 Ekim 2016 - 09:38

Ünlüler dünyasında boşanan eşler arasında sular drulmuyor. Magazin dünyasının önemli isimlerinden Tolga Karel'in Beylerbeyi'nde bulunan lks dairesi nafaka yüzünden mahkeme tarafından tedbir konuldu.

Konuya neden olan tedbir kararının alınmasında ise eski güzel eş manken Günay Musayeva'nın evlatları için alığı nafakayı yetersiz bulması sonrası açtığı dava sonucunda verildiği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Tolga Karel ve Azeri manken Günay Musayeva arasında boşanma davası sonrasında yetersiz nafakaya itiraz eden güzel manken Musayeva, eski eşinden istediğini almak için avukatı aracılığı ile açtığı davada tedbir konulmasını istedi.

Boşanırken çocukları cihangir’in velayetini alan Günay Musayeva, Tolga Karel’in ödediği 500 liralık iştirak nafakasının aylık 5 bin liraya yükseltilmesi için dava açtı.

Musayeva’nın avukatı, dava dilekçesinde, "Davalı lüks içinde yaşarken çocuğu için 500 lira nafaka ödemesi akla, vicdana ters. Gayrimenkullerine tedbir konulsun" ifadelerini kullandı.

Mahkeme, ara kararında ünlü oyuncuya ait Beylerbeyi’ndeki lüks dairenin başkalarına satılmaması için tedbir koydurduğu gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum