Tolgahan Sayışman, İstanbul Göktürk'te villa ve rezidans inşaa edip satacak!

Pek çok sektörden İnşaat sektörüne geçiş yaşanan İstanbul'da bu kez bir oyuncu, Tolgahan Sayışman villa ve rezidans inşaa ederek müşterilerine satacak.

Tolgahan Sayışman, İstanbul Göktürk'te villa ve rezidans inşaa edip satacak!
Editör: Hakan A.
19 Kasım 2020 - 22:04
En fazla tercih edilen iş kollarından, binlerce müteahhit sayısı ile rekorlar kıran, her sektörden en fazla geçiş yapılan sektör olan inşaat sektörüne oyuncularda girmeye başladı. TV dizilerinden, filmlerden ve reklam filimlerinden kazandıkları büyük paralarla müteahhit firma kuran veya bir şirkete ortak olanların sayısı her geçen gün artıyor. Yüksek kar marjı ile oldukça fazla cazip, prestijli görülen inşaat sektöründe oyuncular pastadan pay almak istiyor. Son olarak ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, kazancıyla inşaat işlerine girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 19 Kasım 2020 - İstanbul


İnşaat sektöründe oyuncu ve yapımcı firmalar arasına bir yenisi eklendi. Dizi ve film sektörünün aranan yakışıklı oyuncularından Tolgahan Sayışman, inşaat sektörüne adım attı. İlk proje ise İstanbul Göktürk'te hayata geçiriliyor. Türkiye'nin önemli oyuncularından biri olan Sayışman, geçtiğimiz zamanlarda tekstil işine girmiş ve beklediği patlamayı yaşayamamıştı. Aradan geçen zaman ve yeni arayışlarla bu kez bir arkadaşının firması ile inşaat yapma kararı aldı.

İLK PROJELER GÖKTÜRK'TE

İstanbul'un konut projeleri anlamında gelişimini sürdüren, lüks projelerin yer aldığı İstanbul Avrupa Yakası'nda üçüncü havalimanına yakın ilçesi Eyüpsultan, Kemerburgaz, Göktürk'te ilk projelerini hayata geçirmeye çalışan Sayışman, yeni işini sevdi. Son yılların parlayan yerleşim bölgesinde Türkiye'nin en önemli isimler yaşıyor. Yeni konut ve villa ihtiyaçları artan bölge, İstanmbul Havaliamnı nedeniyle cazibesini arttırmış durumda. Yakışklı oyuncu Göktürk’te 40 daireden oluşan rezidans ve 14 villalık iki  farklı proje ile sektöre adım atmış oldu.

ARKADAŞININ ŞİRKETİNE ORTAK OLDU

Oyuncu Sayışman, hali hazırda yakın arkadaşının inşaat firmasına ortak olduğunu ifade etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Sayışman, 'İnşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk’te 40 dairelik bir rezidans ve 14 villadan oluşan iki projeye başladık' diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum