Türkiye İçin Kazanç Vakti

Gayrimenkul sektörüne yönelik yeni konut kampanyası `Türkiye İçin Kazanç Vakti` ayrıntıları ortaya çıktı. Ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı imkanlar sunulan dev indirim kampanyası sayesinde konut kredisi kullanmadan 0.98'le 10 yıl vade imkanı tanınacak.

Türkiye İçin Kazanç Vakti
Editör: Hakan A.
28 Ağustos 2018 - 22:05 - Güncelleme: 10 Eylül 2018 - 18:50

Gayrimenkul sektöründe kampanya sevinci yaşanıyor. 100 Bin konutu kapsayan yeni konut kampanyası başladı. 29 Ağustos 31 Ekim 2018 tarihleri arasında vatandaşa kampanyalı ev satışı yapılacak. Projeler bir bir açıklanıyor. Emlak Konut GYO projeleri başta olmak üzere, KİPTAŞ projeleri ile GYODER, İNDER ve Konutder'e bağlı inşaat firmalarının projeleri bu kampanyada satışa sunulacak. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Ağustos 2018 - İstanbul

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen yeni konut kampanyası için düzenlenen basın toplantısı gerçekleştirildi. "Türkiye İçin Kazanç Vakti" sloganıyla start verilen konut kampanyasının ayrıntıları belli oldu.

Bakan Murat Kurum'un sunumuyla tanıtılan kampanya detayları haberimizde.

Türkiye İçin Kazanç Vakti konut kampanyası ile 100 Bin ev stoğunu eritecek

2018'de ikinci kez başlatılan konut kampanyasına 100 Bin adet ev arasından dilediğinizi seçme imkanı sunuluyor. Cazip fırsat ve koşullarda ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir yatırım fırsatı Bakanlık desteği, Emlak Konut ve KİPTAŞ dışında GYODER, Konutder ve İNDER üyelerine ait konut projeleri satışa sunuldu.

Tahincioğlu, DAP Holding, Kuzu Grup gibi kaliteli inşaat firmalarının projeleri bu kampanyada alıcısına sunuluyor. İstanbul, Ankara ev İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere pek çok ilde konut projesi kampanya kapsamında satılacak.

Konut alanlara 1 yıl güvence

Yatırım yapmak, yeni bir ev saibi olmak isteyenlerin yatırımlarına güvence veren Türkiye İçin Kazanç Vakti konut kampanyası iki ay boyunca binlerce daire seçeneği ile başladı. Merakla beklenen kampanyada satışa sunulan evlerde daire fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim, indirimli satış bedeli üzerinden de yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar 0,98 vade farkı ile bankasız ve kefilsiz konut sahibi olunabiliyor.

500 Bin TL'lik bir evde!

Evin satış bedeli 500 Bin TL - Yüzde 10 indirim yapılacak ve fiyat 450 bin liraya inmiş olacak. Minimum yüzde 10 peşinatla kampanyaya dahil olunabilecek. Altını ve dövizi bugünkü kurdan neyse, bu kur bir kenara koyulacak ve süreç içerisinde diyelim ki dövize veya altın yükseldi. Bu artış kadar daire fiyatından bedel düşülmüş olacak. Buradaki artışın tamamen bire-bir yansımasını, verdiği peşinat kadar yansımasını daire bedelinden düşülecek.

TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ 2 FARKLI FIRSATI ALICISINA SUNUYOR

FIRSAT 1: Dövizinizi ya da altınınızı peşinata çevirin, bir yıl boyunca paranızın getirisini garanti altına alın.

FIRSAT 2: Sadece %10 peşinatla gelin, birikimleriniz sizde kalsın. Paranızı bir yıl boyunca istediğiniz gibi değerlendirin.

KAMPANYAYA BAŞVUSUNU KAMPANYAYA DAHİL OLAN TÜM PROJELERİN SATIŞ OFİSLERİNDEN VEYA EMLAK KONUT BÜNYESİNDEKİ PROJELER İÇİN EMLAK KONUT GENEL MERKEZİNE MÜRACAAT EDEBİLİRİSİZ

KAMPANYA İÇİN HERHANGİ BİR BAŞVURU ŞARTI ARANMAMAKTADIR.

Tel: 444 36 55

Daha fazla bilgi isteyenler için Emlak Konut www.turkiyeicinkazancvakti.com web sitesi üzerinden projeler hakkında kapsamlı bilgileri paylaşıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum