Reklamı Geç
Türkiye Müteahhitler Birliği referandum mesajı

Türkiye Müteahhitler Birliği referandum mesajı

Referandum sonuçlarına ilişkin inşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinden Türkiye Müteahhitler Birliği'nden yapılan açıklamada, 'Türkiye’nin son dönemde yaşadığı zorlu süreçten, birlik ve beraberlik içinde, daha da güçlenerek çıkması ortak arzumuzdur.' denildi.

17 Nisan 2017 - 14:57

Tarihi referandum geride kalırken, inşaat dünyasını önde gelen temsilcilerinden referandum ile alakalı değerlendirmeler sürerken, sektörün önemli kuruluşlarından biri Türkiye Müteahhitler Birliği'nden "muasır medeniyetler" vurgusu yapıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

16 Nisan’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini oylama referandumunu değerlendiren Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) tarafındna yapılan açıklamada;  "Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki 8. Halkoylaması, vatandaşların yoğun katılımıyla tamamlanmış, Anayasa Değişikliği kabul edilmiştir." denildi.

Açıklamada, "Demokrasimizin en önemli göstergesi olan halkoylamasındaki sonucun, Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefine katkı sağlaması hepimizin en büyük temennisidir.

Gerçekleştirilen Anayasa değişikliği ile Türkiye’nin son dönemde yaşadığı zorlu süreçten, birlik ve beraberlik içinde, daha da güçlenerek çıkması ortak arzumuzdur.

Bugüne kadar 115 ülkede 9 bine yakın projeye imza atan ve dünyada bir marka haline gelen Türk müteahhitlerinin, yeni dönemde sağlanacak altyapı ve kurulacak sistemle çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Anayasa Değişikliği Halkoylaması sonuçlarının tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..