Türkiye sallanıyor! Son deprem Çankırı merkezli 4.4

Gün boyu depremlerle sarsılan Türkiye'de günün son dakika deprem haberi Çankırı'dan geldi. Gece saat 22:03 sıralarında merkez üssü Çankırı ili olan, Richter ölçeğine göre 4.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Türkiye sallanıyor! Son deprem Çankırı merkezli 4.4
Editör: Hakan A.
14 Eylül 2019 - 23:55 - Güncelleme: 14 Eylül 2019 - 23:56

Türkiye'nin pek çok ili gün boyunca depremlerle sarsıldı. Korku dolu anların yaşandığı depremlere bir yenisi gece saatlerinde meydana gelen son Çankırı depremi ile devam ediyor. Çankırı ilinde gece meydana gelen deprem ile alakalı son dakika bilgileri haberimizde.

Türkiye sallanıyor! Deprem üzerine depremlerin meydana geldiği ülkemizde gün boyunca çok sayıda deprem meydana geldi.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri Merkezi  - 14 Eylül 2019 - İstanbul


Türkiye sabah saat 09 sıralarında 4.9 şiddetinde yaşanan Çankırı depremi ile güne başlarken günün ilerleyen saatlerinde çok sayıda ilde depremler meydana geldi.Çankırı ili ise gün boyu depremlerle art arda sarsılmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde başlayan depremler son olarak gece 22:03 sıralarında yaşanan 4.4 büyüklüğünde depremle vatandaşı tedirgin etmeye devam ediyor. 

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre yaşanan son dakika depremleri arasında Çankırı Hacılar, Yalıözü, Ege Denizi açıkları, Erzurum, Bitlis, İzmir, Çanakkale Van, Kars, Hatay, Diyarbakır, ve Türkiye İran sınırında gün boyunca depremler hissedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum