Reklamı Geç
UFO görüntüleri sosyal medyayı kırdı geçirdi! İşte UFO...

UFO görüntüleri sosyal medyayı kırdı geçirdi! İşte UFO geyikleri

Sosyal medyada şu sıralar en fazla konuşulan konular arasın giren, Türkiye'deki UFO görüntüleri ve hazırlanan capsler adeta kırıp geçirdi.

28 Kasım 2016 - 09:04

USO sosyal medyaya girerse... Twitter trend topic olan UFO capsleri sosyal medyayı salladı. Görenleri gülme krizine sokan capslar gün boyu twitter üzerinde paylaşım rekorları kırdı. 

Türkiye'de pek sık olmasada zaman zaman ortya çıkan UFO görüntülerne bir yenisi eklenirken, sosyal medyada bu görüntüler adeta patladı.

Sosyal medyanın diline düşme de... 

Aniden bir olay, bir atraksiyon, twitter coşuyor, instagram coşuyor... Bu kez konu paylaşılan UFO görüntüleri. Yer Türkiye, mecraa sosyal medya...

Sosyal medya hesaplarından, dün akşamdan beri "bilinmeyen gök cismi" yani UFO'ların Türkiye semalarında dolaştığı iddiasını konuşuyor. Kullanıcılar fotoşoplu UFO görüntüsü paylaşınca bir anda gecenin en çok konuşulan konusu UFO'lar olmaya başladı.

Türkiye'nin değişik bölgelerinde "UFO'ların görüntüleri" diyerek yayınlanan fotoğraflar Twitter'da #ufoattacktoturkey etiketi ile birçok kullanıcıya ulaştı ve etiket kısa sürede ilk sıraya yerleşti.

İşte bazı UFO twitleri...

- Levent ‏@fevri_sosyolog_  26 dk.26 dakika önce
Ülke olarak uzaylı saldırısı da yaşadığımıza göre, görmediğimiz bi 3. Dünya Savaşı kalır. Onu da görüp zirvede bırakalım. #ufoattacktoturkey

- SAİD AKTAŞ 卐 ‏@saidaktas_  36 dk.
Abim yanlış anlamazsan dilenci değilim üç beş lazer para atsanda biz yolumuzu bulsak be canım abim...
#ufoattacktoturkey

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..