TEM Avrasya Konutları, Fuzul Yapı basın toplantısı (Görüntülü haber)

Fuzul Yapı ve TOKİ işbirliğiyle İstanbul Avrupa Yakası konut projelerine yeni bir proje ekledi. Fuzul Yapı Kalitesiyle "Ne Avrupa, Ne Asya En Güzeli TEM Avrasya" sloganı ile satışa sunuldu.
 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mayıs 2017 - İstanbul


Fuzul Yapı tarafından inşa edilecek Gaziosmapaşa TEM yanında yükselecek TEM Avrasya Konutları'nda satışlara başlandı.


10 Bin metrekare büyüklüğünde yeşil alanın yanında, TEM Gaziosmanpaşa otoyolu kenarında hayata geçirilecek TEM Avrasya Konutları projesi düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı.


Fuzul Yapı'nın 2017 yatırım projelerinden TEM Avrasya Konutları arazisi 15 Temmuz gibi anlamlı bir günde TOKİ tarafından ihalesi gerçekleştirildi ve ihalede en yüksek teklifi veren Fuzul Yapı tarafındna satın alındı. Geçen süreç boyunca geniş ailelere hitap edecek TEM Avrasya Konutları planlandı.

 


9 Mayıs tarihinde İstanbul'da geniş katılımla düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan TEM Avrasya Konutları projesi kapsamında toplamda 6123 adet daire yer alacak. İki etap halinde yükselecek proje 2019 yılında tamamlanacak. TEM Avrasya Konutları projesinde satışa sunulan dairelerin satış fiyatları 5 Bin TL / m2 olarak alıcısına sunulurken, TEM Avrasya Konutları projesinde en ucuz daire 2+1 fiyatı 420 Bin TL olarak satışa çıktı.


Ön talep döneminde toplamda 15 Bin kişinin kayıt yaptırdığı TEM Avrasya Konutları projesi, TOKİ ile hasılat paylaşımı modeliyle 500 Milyon TL satış hasılatı beklentisi bulunuyor.


Emlak Pencerem üzerinden Yeni Projeler sayfasından TEM Avrasya Konutları hakkında daha fazla bilgi almak için alttaki bağlantılara bakabilirsiniz.
 

Fuzul TEM Avrasya Konutları
 

https://projeler.emlakpencerem.com/fuzul-tem-avrasya-konutlari/projesi/84/

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir