Reklamı Geç
"Wanda Vista İstanbul" Güneşli projesi imzaları...

"Wanda Vista İstanbul" Güneşli projesi imzaları atıldı

150 otel odası, 300 rezidans konuttan oluşan İstanbul Güneşli'de yükselen Wanda Vista İstanbul projesi için ilk resmi imzalar atıldı.

22 Mayıs 2017 - 13:17 - Güncelleme: 22 Mayıs 2017 - 13:20

İstanbul'un en yeni konut projesini satışa çıkaran Mar Yapı,  yatırımlarına devam ediyor.  2017 yatırım planlarında yer alan Wanda Vista İstanbul projesini hayata geçiren şirket, konut satışlarına başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 22 Mayıs 2017 

İstanbul'da prestijli ve markalı konut üreticisi olarak bilinen Mar Yapı yeni projesi için ilk imzalar düzenlenen basın toplantısıyla ilk imzaları atıldı. Mar Yapı imzasıyla Güneşli'de yükselen Wanda Vista İstanbul bölgeye yeni bir değer katacak. Otel ve Rezidans darielerden oluşacak yeni proje Çin'li Wanda Gruoup ortaklığıyla işletilecek. dev anlaşmaya ilişkin ilk mzaların atıldığı basın toplantısı bugün gerçekleştirildi. Ünlü televizyoncu, TRT ekranlarında yayımlanan Gündem Ötesi programının sunucusu Pelin Çift'in moderatörlüğünü yaptığı imza töreni yapıldı.

Mar Yapı ve Wanda Group tarafından ortaklaşa hayata geçirilen, İstanubl güneşli bölgesinde yükselen 150 otel odası, 300 rezidans konut yeni projesi Wanda Vista İstanbul olarak hayata geçirilecek projenin imzaları atılarak çalışmalar hızlandırıldı. Toplam 20 yılı kapsayan stratejik işbirliği anlaşması bugün düzenlenen imza töreni ile yapıldı.

Dalian Wanda Group ve Mar Yapı tarafından yapılan özel anlaşmayla imzalanan Stratejik İşbirliği kapsamında ilk olarak Wanda Vista Oteli İstanbul hayata geçirilecek. 2018 yılında faaliyete geçmesi planlanan Wanda Vista İstanbul, toplamda 150 odalı bir otel olarak hizmet verecek. Lüks konutlardan oluşacak 300 rezidans daire ise daha sonra hizmete girecek. 

wanda group mar yapı

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..