Yalova merkezli deprem İstanbul'da da hissedildi! 4.1'lik korkutan Marmara depremi 30 Kasım

Marmara'da sabaha karşı yaşanan deprem korku ve paniğe neden oldu. Merkez üssü Yalova olan Richter ölçeğine göre 4.1 olarak ölçümlenen deprem ile alakalı ayrıntılar...

Yalova merkezli deprem İstanbul'da da hissedildi! 4.1'lik korkutan Marmara depremi 30 Kasım
Editor: Hakan A.
30 Kasım 2018 - 08:37

Marmara'da Yalova merkez üssü olarak kaydedilen bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'dan önemli ölçüde hissedildi. Deprem esnasında hissedenlerin büyük korku yaşadıkları kaydedildi. Depreme ilişkin ilk bilgiler EmlakPencerem.com da.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 30 Kasım 2018 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi Marmara'dan Yalova merkezli olarak kaydedildi. Yalova'da sabaha karşı meydana gelen ve Richter ölçeğine göre 4.1 olarak ölçümlenen deprem büyük korkuya neden oldu. Deprem İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ gibi çevre illerde de hissedildi. Paniğe neden olan deprem sabah saat 05:36 sıralarında meydana geldi.

Yaşanan depreme ilişkin edinilen son dakika bilgilere göre, sabaha karşı 05:36'da Merkez üssü Yalova olan ve pek çok çevre ilde hissedilen deprem meydana geldi. T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, Yalova Çınarcık'da sabah saat 05:36 sıralarında 4.1 şiddetinde deprem yaşandı. Deprem yerin yaklaşık 15 Kilometre kadar derinlerde yaşandığı bildirildi.

Yaşanan deprem İstanbul'un belli yerlerinde, Sakarya'da Kocaeli ve Tekirdağ illerinde Marmara denizine kıyı illerde hissedildi. Yaşanan deprem esnasında bazı vatandaşların korku ve panik halinde kendilerini dışarı attıkları kaydedildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum