Reklamı Geç
Yedi Mavi projesi Expo Turkey by Qatar Körfez yatırımcısına...

Yedi Mavi projesi Expo Turkey by Qatar Körfez yatırımcısına sunuldu

Türk inşaat firmaları Katar'da düzenlenen Expo Turkey by Qatar'a yoğun katılım gösterirken, Zeytinburnu sahilinde hayata geçirilen Yedi Mavi projesi Körfez yatırımcısıyla buluştu.

19 Nisan 2017 - 18:47

İstanbul Kazlıçeşme sahilinde Yedi Mavi projesi, 19-21 Nisan 2017 tarihlerinde Katar’ın Doha kentinde bu sene ilk defa düzenlenen ‘Expo Turkey by Qatar Fuarı’ndaki yerini aldı. Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların bir araya geldiği fuarda Zeytinburnu sahilinde yükselen ‘Yedi Mavi’ Körfez yatırımcısının beğenisine sunuldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 19 Nisan 2017 Doha, Katar

Türk inşaat sektörünü Körfez yatırımcıları ile buluşturmayı amaçlayan ‘Expo Turkey by Qatar Fuarı’ Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri ile potansiyel alıcıları bir araya getirdi.

Stand ziyaretçilerine Türkiye'de yatırım yapmanın önemini anlatacaklarını vurgulayan Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan; “Yedi Mavi projelerimizi Körfez ve Arap yatırımcılarıyla buluşturmak, dünyanın sayılı emlak yatırımcıları ve geliştiricileriyle ilişkilerimizi en üst seviyede tutmak için biz de ‘Expo Turkey by Qatar Fuarı’nda yerimizi aldık. Yabancı yatırımcılara tanınan vatandaşlık hakkı ile birlikte de özellikle İstanbul’daki markalı konut projelerine olan ilginin arttığını görüyoruz. Son yıllarda yabancılara konut satışlarında Ortadoğu ve Körfez ülkeleri ilk sırada yer alıyor. Bizler bugüne kadar olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz için her zaman çok çalışarak yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde TOBB arazisi üzerinde hayata geçirilen ‘Yedi Mavi’, Marmara Denizi’nin kıyısında, Avrasya Tüneli’ne komşu 17 kat ve 6 blok olarak 3 milyar TL’lik yatırımla yükseliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..