Yeni Havalimanı promosyonlu THY ilk uçuş biletleri kaç TL?

İstanbul Yeni Havalimanı ilk uçak biletleri THY tarafından promosyonlu olarak satışa çıktı. Yeni Havalimanı'ndan Ankara, Antalya, İzmir, Bakü ve KKTC'ye THY ile uçacaklara ilk uçuş promosyonlu biletleri kaç liradan başlıyor?

Yeni Havalimanı promosyonlu THY ilk uçuş biletleri kaç TL?
Editor: Hakan A.
12 Ekim 2018 - 07:36

Dünyanın en son teknoloji ile yapılan en yeni ve en büyük havalimanı olacak İstanbul Yeni Havalimanı ilk uçuşlara hazırlanıyor. İlk uçuşların 31 Ekim 2018 itibariyle başlayacağı Yeni Havalimanı biletleri satışa çıktı. THY Yeni Havalimanına özel uçak biletleri internet üzerinden, THY'nin web sitesi üzerinden alınabiliyor. Haberlerin basında yer alması ve THY Genel Müdürü Ekşi tarafından "Promosyon" açıklaması sonrasında vatandaş uçak bileti fiyatlarını almak için THY internet sitesine bakmaya başladı.  Peki nerelere ilk uçuşlar yapılacak, ve bilet fiyatları kaç liradna başlıyor?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 12 Ekim 2018 - İstanbul


İstanbul Yeni Havalimanı açılışı 31 Ekim'de kısa bir süre kala ilk uçuşlar için biletler satışa sunuldu. Türk Hava Yolları Yeni Havalimanı i,çin ilk uçak biletlerini promosyonlu olarak satmaya başladı. Bilet fiyatları ise oldukça ucuz. Vatandaş uygun fiyatla Yeni Havalimanından uçabilecek.

59 TL'ye Yeni Havalimanından uçuş!

İlk uçuşların 31 Ekim'de başlayacağı Yeni Havalimanı bilet fiyatları THY promosyonu ile 59 TL'den başlıyor. Fakat yoğun talep üzerine kısa sürede biletlerin tükeneceği kaydedildi. İstanbul Yeni Havalimanı THY uçuşları 5 gidiş, 5 de geliş olarak günlük sınırlı uçuşlarla 29 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, twitter üzerinden promosyonlu uçak biletleri hakkında açıklamada bulundu. Ekşi açıklamasında, "İstanbul Yeni Havalimanında Ankara, Antalya, İzmir, Bakü ve Ercan ile başlıyoruz.

PROMOSYON fiyatları ile Ankara, Antalya, İzmir, Bakü ve KKTC ilave seferlerine  2 ay boyunca sizleri İstanbul Yeni Havalimanına bekliyoruz."
paylaşımında bulundu.

Resmi açılışı 29 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek İstanbul Yeni Havalimanı uçuşları kıusıtlı olarak günde 5'er sefer üzerinden yapılacak. THY, Yeni Havalimanı uçuşlarını ek sefer olarak gerçekleştirecek. 

Promosyonlu uçak bileti almak isteyenler, en uygun fiyat olan 59 TL'den İstanbul Yeni Havalimanı - Ankara veya diğer açık olan uçuşlar için biletlerini internet üzerinden satın alabilirler.