Reklamı Geç
Yıldız Teknik Üniversitesi’ne flaş Bylock Operasyonu! 103 isme...

Yıldız Teknik Üniversitesi'ne flaş Bylock Operasyonu! 103 isme gözaltı

İstanbul'da eş zamanlı FETÖ operasyonu. Başta Yıldız Teknik Üniversitesi olmak üzere Başakşehir dahil bazı adreslere FETÖ operasyonu düzenlendi. YTÜ'de toplam 103 öğretim görevlisi hakkında gözaltı kararı olduğu bildirildi.

18 Kasım 2016 - 09:22

Terör örgütüne yönelik bu sabah düğmeye bir kez daha basıldı! İstanbul'da bu sabah erken saatlerde Terör Örgütü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında başlatılan operasyonlarda çok sayıda öğretim görevlisi hakkında gözaltı kararıyla aranmalarına başlandı.

FETÖ'nün eğitim ayaklarına kripto fetöcülerin yakalanmasına ilişkin operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Şafak vakti İstanbul merkezli operasyona başlandı. Başta İstanbul Teknik Üniversitesi olmak üzere , Başakşehir'de önceden belirlenen adres ve isimlerin gözaltına alınması için operasyon başlatıdığı, bu operasyonlar kapsamında 103 kişi için gözaltı uygulanacağı kaydedildi.

İstanbul'da 18 kasım sabahı İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğüne Bağlı terörle şube ekipleri polisleri, ByLock uygulaması kullandıkları tespit edilen 103 öğretim görevlisinin gzaltına alınması kararına ilişkin Yıldız Teknik Üniversitesine operasyon düzenledi. Çok sayıda isim şu sıralarda gözaltına alındığı ve haklarında detaylı inceleme yapılacağı gelen haberler arasında.

Sabah erken saatlerde başlatılan FETÖ operasyonu kapsamında çok sayıda akademisyenin evlerinde aramalar gerçekleştiriliyor. Haklarında gözaltı kararı bulunana kademsiyenlerin evinde incelemelerin devam ettiği, bazı isimlerin gözaltına alınarak işlemlerinin başlatıldığı kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..