0.59 faiz oranı Nidapark Küçükyalı 2020 kampanyasında

Nidapark Küçükyalı 2020 yılının ilk konut satış kampanyasında 0.59 faiz oranı ile ev satacak. Peki Nidapark Küçükyalı güncel fiyat listesi ile kampanya ayrıntılarını görmek için tıklayın.

0.59 faiz oranı Nidapark Küçükyalı 2020 kampanyasında
Editör: Hakan A.
27 Şubat 2020 - 22:31
Nidapark Küçükyalı konut teslimleri öncesi fırsat dolu kampanyasına start verdi! 2020 yılı konut kampanyalarından en yenisi İstanbul Maltepe bölgesinde hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesi oldu. 0.59 faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyenler için Nidapark Küçükyalı konutlarında cazip bir kampanya başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Şubat 2020 - İstanbul


Tahincioğlu imzalı Nidapark Küçükyalı projesi kapsmaında 2020 yılı teslim tarihleri yaklaşırken, Nidapark Küçükyalı yeni kampanyası ile 0.59 faiz oranı ile ev sahibi yapacak. Konut satışları süren Anadolu yakasının cazibe noktaları arasında yer alan Nidapark Küçükyalı yeni kampanyası ile indirimli ve uzun vadelerle ev sahibi yapacak.

Tahincioğlu kalitesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle 2017 yılında inşaatına başlanan ve 2020 yılı sonuna kadar daireleri teslime edecek olan Nidapark Küçükyalı konut projesi 2020 yılına kampanya ile girdi. Nidapark Küçükyalı yeni kampanyası ile yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler indirim dışında 120 aya kadar 0.59 faiz oranı imkanıyla yeni evlerine kısa bir sürede taşınabilir. 
Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak.

Palladium Cadde Küçükyalı nerede, nasıl gidilir?

Palladium Küçükyalı - Cadde’nin ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük kolaylık sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi'ne 3 km uzaklıkta bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşılabiliyor. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok daha yakın olacak.

Nidapark Küçükyalı konut kampanyası ve proje hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum