Palladium Cadde Küçükyalı yeni cazibe merkezi olacak

Tahincioğlu markası Nidapark Küçükyalı projesinde Palladium Cadde, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olarak şimdiden büyük rağbet görüyor. Peki Palladium Cadde nerede, nasıl gidilir?

Palladium Cadde Küçükyalı yeni cazibe merkezi olacak
Editör: Hakan A.
27 Şubat 2020 - 21:34 - Güncelleme: 27 Şubat 2020 - 22:32
İstanbul Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak projesi Nidapark Küçükyalı'ya Palladium Cadde alışveriş sokağı ekleniyor. Dev projede çalışmalar hızla devam ederken, teslimler için geri sayım başladı...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Şubat 2020 - İstanbul


Tahincioğlu markası, Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul'un önemli yaşam merkezlerinden biri olan Maltepe Küçükyalı'da özel bir lokasyonda yükselen Nidapark Küçükyalı konut projesine yeni bir özellik ile can katacak alışveriş sokağı Palladium Cadde ile geliyor.

Palladium markasını proje içerisine taşıyan Tahincioğlu; mağaza, restoran ve kafelerin yer alacağı 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi ‘Palladium Cadde - Küçükyalı’ ile değerine değre katacak. Alışveriş Caddesi sayesinde, günün her satainde kaliteli bir ortamda zaman kaybı olmadan yaşam olanakları sunacak Palladium Cadde şimdiden cazibe noktası olmaya başlamış durumda.


Tahincioğlu imzasıyla Küçükyalı'da yükselen ve 2020 Haziran’dan itibaren teslimleri başlayacak olan Nidapark Küçükyalı projesinde cazip kampanyalar devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12 indirim ve 120 ay 0,59 faiz oranıyla yatırımını yapabilecek.

Palladium Cadde - Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak.


Palladium Cadde Küçükyalı nerede, nasıl gidilir?


Palladium Küçükyalı - Cadde’nin ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük kolaylık sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi'ne 3 km uzaklıkta bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşılabiliyor. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok daha yakın olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum