0.97 konut kredisi faiz oranı 120 ay vade ile ev sahibi yapan bankalara bir yenisi eklendi

Konut kredisi faizlerinde indirimler devam ederken, bir özel banka daha kredi faiz oranlarını indirdi. TEB, 120 aya kadar olan vadelerde konut kredisi faiz oranını 0.97 olarak açıkladı.

0.97 konut kredisi faiz oranı 120 ay vade ile ev sahibi yapan bankalara bir yenisi eklendi
Editor: Hakan A.
13 Mart 2020 - 15:47

2020 yılı konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Kamu bankaları dışında özel bankalar da konut kredisi faizlerini indirmeyi sürdürüyor. Konut kredi faiz oranlarında indirim yapan bankalar arasına TEB'de eklendi. 

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri  - 13 Mart 2020 - İstanbul


Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi kampanyasında indirime giderek faiz oranını yüzde 0,97’ye düşürdü. Böylece TEB, uygun fiyatlamayla kredi veren bankalardan biri oldu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut sahibi olmak veya konuta yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerine yüzde 0,97 faiz oranında konut kredisi sağlıyor. TEB’in yeni konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,97 faiz oranlı konut kredisi alabiliyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 0,97’ye düşürdüklerini belirterek, “Konut kredilerinde uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum