120 Ay, 0.99 Vade Farkı Fırsatı! Emlak Konut Vadi Evleri 31 Mart 2021 Fiyat Listesi

Emlak Konut GYO, İstanbul'da Emlak Konut Vadi Evleri projesi çerçevesinde sıfır daire ve villa satışına başladı. Emlak Konut Vadi Evleri fiyat, ödeme seçenekleri ile bahçeli evlere dair diğer ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

120 Ay, 0.99 Vade Farkı Fırsatı! Emlak Konut Vadi Evleri 31 Mart 2021 Fiyat Listesi
Editör: Hakan A.
31 Mart 2021 - 15:54 - Güncelleme: 01 Nisan 2021 - 09:08
İstanbul'da yeni havalimanına yakın bir lokasyon üzerinde,  2021 yılının en fazla merak edilen konut projesini hayata geçiren Emlak Konut GYO, 2021 yılı konut projelerinden biri olan İstanbul Havalimanı yakınlarında hayata geçirdiği Emlak Konut Vadi Evleri projesinde ev satışlarına hızlı başladı. Binlerce başvuru alan projede fırsat daireler satışa sunuldu. Villa ve Daire seçenekleri ile şimdiden büyük ilgi gören Vadi Evleri projesinde yer alan evler hakkında tüm detaylara Emlak Pencerem olarak bu haberde sizler için hazırladı.Projede normal daire dışında villa seçenekleri yer alıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 31 Mart 2021 - İstanbul


Ev sahibi olmak isteyenlere 2021 Nisan fırsatı sunan Emlak Konut GYO, Vadi Evleri projesinde villa ve normal daire seçeneklerini satışa sundu. Uygun şart ve koşullarda yeni bir ev hayali kuran yatırımcı için fırsat dolu kampanya ile Emlak Konut Vadi Evleri'nde satışlara başlandı. Gayrimenkul sahibi olmak isteyenler ise Vadi Evleri daire fiyatları kaç liradan başlıyor merak ediyor. 

Türkiye'nin önemli markalı konut projelerinde mal sahibi konumunda olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İstanbul'da önemli bir projesinin satışlarını yeni reklam filmi ile birlikte başladı. İstanbul Havalimanı yakınlarında yükselen Emlak Konut Vadi Evleri uygun şart ve ödeme koşulları ile alıcısının beğenisine sunuldu.


emlak konut vadi evleri istanbul 31 mart 2021

EMLAK KONUT GYO PROJESİ VADİ EVLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK, FİYAT ARALIKLARI İLE NEREDEN, NASIL FORM DOLDURULUR ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? EMLAK KONUT VADİ EVLERİ

EmlakPencerem.com editörünün proje hakkında edindiği bilgiye göre,  2+1, 3+1 ve 5+1'e kadar daire seçeneklerinin yanı sıra bahçeli villa seçenekleri ile doğal yaşam imkanı sunuluyor. Emlak Konut Vadi Evleri yeşil ve doğa içerisinde yaşamak isteyenlerin hayalini yerine getiriyor. Özellikle Koronavirüs sürecinde yoğun ilgi gören bahçeli ev arayanların kaçıramayacağı türden bir proje.

120 AY, 0.99 VADE FARKI SEÇENEĞİ

Her yıl on binlerce gayrimenkul yatırımcısını markalı lüks konut projelerinde ev sahibi yapan Emlak Konut GYO'nun İstanbul'daki en yeni projelerinden biri olan Emlak Konut Vadi Evleri güncel daire ve villa fiyatları merak ediliyor. Reklamları büyük ilgi gören Vadi Evleri projesinde yer alan evlerin satış fiyatları 906 Bin TL'den başlıyor. Dileyen herkesin 0.99 vade farkı imkanı ile ev sahibi olabileceği Emlak Konut Vadi Evleri projesinde 120 aya varan vadelerde taksit seçeneği bulunuyor.

VADİ EVLERİ FİYAT LİSTESİ

Projede en fazla merak edilen detaylar arasında yer alan Emlak Konut Vadi Evleri güncel konut satış daire ve villa fiyatları oldu. Vadi Evleri güncel fiyatlarını öğrenmek için altta yer alan tabloya bakabilirsiniz. Vadi Evleri fiyatları, güncel fiyat listesi 31 Mart / 30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Emlak Konut GYO tarafından fiyat listesi güncellenebilir.

Emlak Konut Vadi Evleri Güüncel Fiyat Listesi

Ev SeçenkleriEmlak Konut GYO 2021 Vadi Evleri Daire ve Villa Fiyat Listesi
2+1 ev seçeneği  908.000 Lira ila 1.248.000 Lira
3+1 ev seçeneği 1.129.000 Lira ila 1.503.000 Lira

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ NEREDE?

Markalı konut üreticisi Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen dev konut projesi Emlak Konut Vadi Evleri konumu merak ediliyor. İstanbul Havalimanına oldukça yakın bir yerde konumlandırılan proje etrafında ve yakınlarında önemli eğitim kurumları, hastane ve alış veriş merkezleri yer alıyor. 


emlak konut vadi evleri

Pek çok TV ekranında ve internet sitelerinde yayımlanan Emlak Konut Vadi Evleri yeni reklam filmi izleyicisinden tam not aldı. Merak eden, projenin fiyatlarını, diğer önemli ayrıntılarını öğrenmek isteyenler haberimizden tüm bilgileri öğrenerek Emlak Konut GYO'dan form doldurarak randevu almaya başladı. Binlerce gayrimenkul alıcısı Vadi Evleri projesini araştırmaya, proje resmi web sitesine giderek tüm bilgileri proje satış ofisi hizmetlerinden öğrenmeye devam ediyor.

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum