Emlak Konut Bizim Mahalle ev satışlarında 120 ay, 0.99 vade farkı fırsatı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle 2021 İstanbul konut satışları Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde yer alan evlerin satışı ile sürüyor. Emlak Konut Bizim Mahalle'de konut fiyat listesi, ödeme seçenekleri ile 0.99 vade farkı fırsatı Nisan ayı boyunca sürecek.

Emlak Konut Bizim Mahalle ev satışlarında 120 ay, 0.99 vade farkı fırsatı!
Editör: Hakan A.
01 Nisan 2021 - 09:05
Emlak Konut GYO'nun 2021 Nisan ayı boyunca ev sahibi olmak isteyenlere 0.99 vade farkı imkanı tanıdığı dev kampanyasında yer alan projelerde satışlar hızla devam ediyor. İstanbul'da Küçükçekmece Halkalı'da yer alan Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde 120 aya varan vade seçeneği ile fırsat konut satışı başladı. Ev alacakların kaçırmak istemeyeceği 0.99 vade farkı seçeneği ile satışa çıkan Emlak Konut Bizim Mahalle konut projesinde yer alan evlerin fiyat listesi, ödeme seçenekleri ile kampanya ayrıntılarını haberimizden öğrenebileceksiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 1 Nisan 2021 - İstanbul


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Nisan 2021 boyunca sürdüreceği İstanbul'da 3 farklı projede satışa çıkardığı binlerce ev için uygun şart ve koşullarda satışlara devam ediyor. Emlak Konut GYO 0.99 vade farkı uyguladığı İstanbul'daki Emlak Konut Vadi Evleri, Emlak Konut Bizim Mahalle ve Emlak Konut KÖY projelerinde 120 aya varan vadelerde, 0.99 vade farkı fırsatıyla ev sahibi yapacak. Bu haberimizde Emlak Konut Bizim Mahalle projesine dair ayrıntıları öğrenebilir, kampanya koşulları ile proje satış ofisi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

BİZİM MAHALLE'DE FIRSAT EV SATIŞLARI BAŞLADI!

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul'da Avrupa yakasında yer alan 3 farklı projede büyük fırsat devam ediyor. Nisan ayı boyunca sürecek Emlak Konut Bizim Mahalle konut kampanyasında yer alan evler kampanyalı olarak 0,99 vade farkı imkanı ile satılacak. 120 ay vade seçeneği yer alan evler için en uygun faiz oranı uygulanmış olacak. Bahçeli bir ev hayali olan, 1+1'den 4+1'e kadar her aileye uygun ev seçeneklerinin yer aldığı Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde Nian ayı boyunca en cazip kampanyalı fiyat listesi ile ev sahibi olabileceksiniz.


emlak konut bizim mahalle kampanyalı konut satışı istanbul halkalı

ŞEHRİN MERKEZİNDE, BAHÇELİ EVLER...

Emlak Konut Bizim Mahalle projesi Tv ekranlarında sıkça reklamları dönen bir proje. Özellikle mahalle kültürünü yaşatmak amacıyla her türlü sosyal imkanın içerisinde yer aldığı dev projede toplamda 4 blok halinde toplamda 327 adet konut bulunmaktadır. 78 metrekare büyüklükten, 233 metrekare büyüklüğe kadar her aileyi barındıracak evler Emlak Konut kalitesini yansıtıyor. İçerisinde eşya depolama alanlarından, sauna ve hamam keyfine, her türlü sosyal donatılara kadar her detay özenle hayata geçiriliyor.

BİZİM MAHALLE KONUT FİYATLARI, ÖDEME BİLGİSİ...

Emlak Konut kampanyası ile 0.99 vade farkı fırsatı sunulan Halkalı Bizim Mahalle projesinde yer alan ev fiyatları büyük merak konusu. Emlak Konuıt Bizim Mahalle güncel fiyat listesi ve diğer seçenekleri öğrenmek için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ödeme planı ise 120 aya, 0.99 vade farkı imkanı ile Bizim Mahalle evleri satışına devam ediliyor.

EMLAK KONUT BİZİM MAHALLE KONUM BİLGİSİ

İstanbul'un merkezi olarak kabul gören Küçükçekmece ilçesinde Halkalı bölgesinde hayata geçirilen ve mahalle kültürünün ön planda olduğu Emlak Konut Bizim Mahalle konum ve lokasyon ulaşım bilgisine altta verilen google maps harita servisi ile kolayca ulaşabileceksiniz.


Emlak Konut Bizim Mahalle Nerede, Nasıl Gidilir, Adres Bilgileri ve İletişim Bilgileri;
  • Kampanyası süren Emak Konut Bizim Mahalle İstanbul'da Küçükçekmece ilçesi Halkalı'da yer almaktadır. 
  • Adresi; İstasyon Mah. İstasyon Cad. Halkalı Küçükçekmece Emlak Konut Bizim Mahalle Satış Ofisi
  • İletişim Bilgisi Tel; 444 36 55
  • Web; emlakkonutbizimmahalle.com
 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 1 Nisan 2021 tarihinde hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum