Emlak Konut resmen duyurdu! İstanbul'da 3 projede 0.99 vade farkı kampanyası başladı

İstanbul'da Emlak Konut GYO güvencesiyle ev alacaklara yeni fırsat! Emlak Konut Vadi Evleri, Emlak Konut Bizim Evler, Emlak Konut KÖY gibi 3 farklı İstanbul projesinde 0.99 vade farkı fırsatlı konut satış kampanyası başladı. İşte o Emlak Konut kampanyasının ayrıntıları.

Emlak Konut resmen duyurdu! İstanbul'da 3 projede 0.99 vade farkı kampanyası başladı
Editör: Hakan A.
31 Mart 2021 - 18:45 - Güncelleme: 01 Nisan 2021 - 09:08
Emlak Konut GYO, İstanbul'da dev konut kampanyası başlattı. Satış ofislerinin telefonlarını kilitleyen Emlak Konut kampanyasına ilgi büyük. Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! Emlak Konut Vadi Evleri, Emlak Konut KÖY, Emlak Konut Bizim Evler projelerinde kaçırılmayacak fırsat kampanyasının ayrıntıları belli oldu. İşte 2021yılı konut kampanyası ile Emlak Konut tarafından kampanyalı satışa dair bilgiler.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 31 Mart 2021 - İstanbul


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Megaşehir İstanbul'da 3 farklı projesinde önemli, bir kampanyanın startını verdi. Ev alacaklar için 0.99 vade farkı fırsatı sunulan 3 farklı Emlak Konut projesinde 120 aya varan vadelerde  yeni bir ev sahibi olabileceksiniz.

2021 yılında yeni bir ev almak için banka banka kredi almak isteyenlere cazip fırsat sunan Emlak Konut projeleri kampanyaya girdi! EmlakPencerem.com ekibi Emlak Konut tarafından başlatılan ve 3 farklı İstanbul projesinde uygulanacak konut satış kampanyasını sizler için derledi.

İSTANBUL'DA 3 EMLAK KONUT PROJESİNDE KAMPANYA BAŞLADI


Son günlerde Tv reklamlarında sıkça rastladığımız konut kampanyası ile alakalı bilgiler netleşti. Emlak Konut GYO, İstanbul'da 3 farklı projesinde ev sahibi olmak isteyenlere özel bir konut satış kampanyası başlattı. Kampanya çerçevesinde İstanbul'un önemli 3 projesi, Emlak Konut Vadi Evleri, Emlak Konut KÖY projesi ve Emlak Konut Bizim Mahalle konut projesinde 120 ay taksitlerle, 099 vade farkı fırsatı konut alıcılarına sunuldu.

Emlak Konut Bizim Evler, Emlak Konut KÖY Zekeriyaköy ve Emlak Konut Vadi Evleri gibi 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi konut seçenekleri, daire ve villa alternatifleri bulunan dev projelerde satış başvuruları başlamış durumda. Emlak Konut GYO güvencesiyle, 120 ay vade seçeneği, 0.99 vade farkı imkanı sunulan projeler hakkında daha fazla bilgiler gelmeye devam ediyor.

EMLAK KONUT PROJELERİNDEN NASIL EV ALINIR?

Emlak Konut GYO güvencesiyle konut almak oldukça kolay. Satışa sunulan evler hakkında kapsamlı tüm ayrıntıları satış ofisleri ve Emlak Konut telefonlarından müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

- İşte kampanyada yer alan Emlak Konut Vadi Evleri hakkında ayrıntılar
- Emlak Konut Bizim Mahalle Projesi Hakkında Detaylar...

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum