14 Şubat indirimleri! BİM ve A101 marketlerinde hangi indirimli ürünler var?

14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken, Bim ve A101 marketlerinde hangi ürünler indirime dahil edildi?

14 Şubat indirimleri! BİM ve A101 marketlerinde hangi indirimli ürünler var?
Editor: Hakan A.
11 Şubat 2020 - 12:40

A101 ve BİM marketler zincirinde 14 Şubat için bir indirim var mı? Her yıl merakla beklenen ve erkekleri zora sokan sevgililer günü Şubat 14 itibariyle kutlanacak. Pek çok market gibi A101 ve BİM mağazalarında bazı özel ürünler 14 Şubat tarihinde raflarda alıcısını bekleyecek. Ancak hemen peşin peşin söyleyelim "Kırmızı Gül" maalesef yok... Peki hangi indirimli ürünler aktüel kataloğunda listeye girdi?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 11 Şubat 2020 - İstanbul


Her keseye, her aileye uygun ürün gamları ile Türkiye genelinde binlerce mağazada hizmet veren Türkiye'nin iki market zinciri A101 ve BİM'de 14 şubat sevgililer günü heyecanı yaşanacak. A101 market sayısı ile, BİM daha hesaplı olmasıyla Türkiye genelinde binlerce mağaza sayıları ile vatandaşın büyük tercihi durumunda. Her hafta özel indirimlerle Aktüel ürünler kataloğunu güncelleyen A101 ve BİM marketlerinde bu hafta 13 ve 14 Şubat indirimli ürünleri belli oldu.

A101 aktüel ürünler listesi ile BİM aktüel ürünler listesi 14 şubat sevgililer günü dolayısıyla yeni ürünleri raflara yerleşmeye başladı. Sevgililer günü özel BİM 14 Şubat aktüel ürün kataloğunda hangi ürünler indirimli olarak satılacak? 
Sevgililer gününden bir gün önce 13 Şubat atrihli A101 aktüel ürünler listesi de güncellendi ve raflara yerleştirilmeye hazır. 

A101 ve BİM ile alakalı aktüel ürünler kataloğu hakkında daha fazla bilgi almak isteyebilirsiniz. Altta verilen iki haberimizde tam liste halinde BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda yer alan tüm indirimli ürünlere yer verilmektedir. Diğer taraftan A101 ve BİM resmi internet siteleri üzerinden gerek alşım, gerekse ürünleri inceleyebilirsiniz.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.