18 Şubat Dolar kaç TL?

Dolar kuru fiyatları haftanın yeni iş günü 18 Şubat Pazartesi gününe kaç TL'den başladı? Döviz kurları ev yeni haftanın ilk gününde Dolar kaç TL sorusunun yanıtı haberimizde.

18 Şubat Dolar kaç TL?
Editör: Hakan A.
18 Şubat 2019 - 08:42

Dolar ne kadar sorusunun yanıtı... Şubat ayında yeni haftaya girilirken, haftanın ilk iş gününde 1 Dolar kaç TL'den işlem görmeye başladı? Pazartesi sabahı 18 Şubat tarihli döviz kurları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 18 Şubat 2019 - İstanbul


İstanbul serbest piyasada Dolar ev Euro kuru merak ediliyor. Yeni haftaya girilirken konut satış istatistikleri dışında TÜİK tarafından açıklanacak veri bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta boyunca dalgalı seyir izleyen Dolar ve Döviz kuru fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? Dolar fiyatlarında son durum... 

Geçen hafta Dolar/TL, dolar endeksinde yaşanan yükseliş, içeride ve dışarıdan gelen yoğun veri akışının yanı sıra Merkez Bankası Başkanı ve Bakan Albayrak tarafından yapılan açıklamalarının da etkisiyle dalgalı bir seyir izledi. 5.20 TL ile 5.30 TL bandında gidip gelen Dolar, yeni haftaya nasıl başladı merak ediliyor. Haftanın ilk işlem gününe dolar 5.30 TL'nin altında bir seyirde. Dolar 18 Şubat Pazartesi sabahında 5.28 TL seviyelerinde işlem görmeye başladı. Geçtiğimiz hafta 5.95 TL altında işlem gören Euro ise dolar karşısındaki değerlenmesine bağlı olarak 5.97 TL civarında haftanın ilk işi sabahında işlem görmeye başlamış durumda. Gün içerisinde önemli verilerin açıklanması beklenmiyor. 

TÜİK tarafından gün içerisinde açıklanacak tek veri konut satış rakamları olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum