2017’de 8 yeni proje hayata geçirecek

2017'de 8 yeni proje hayata geçirecek

2017 konut projelerine 8 proje ekleyecek olan Gül Şirketler Grubu yatırımlarını hızlandırdı 10 milyar TL değerinde projeler üretecek.

03 Mart 2017 - 08:28

2017'ye hızlı başlayan Gül Proje, yeni projeler için düğmeye bastı. Yatırımlarını bu yıl büyütmeyi sürdüren şirket yeni projelerini hayata geçirmek, satışlara başlamak için geri sayımda.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektöründe 2017 oldukça areketli günler yaşanmaya devam ederken, şirketler yeni projelerini, yeni yatırımlarını haytaa geçirmeye devam ediyor. İstanbul ve bölgesinde markalı konut projeleri üreten Gül Proje bu kapsamda yeni projeleri için düğmeye bastı. Şirket 8 farklı proje ile 10 milyar liralık yatırım hamlesini başlattı.

Gül Proje tarafından 2017 değerlendirmeleri kapsamında basınla bir kahvaltıyla bir araya geldi ve yeni projelerini duyurdu. 2017 hedeflerinin paylaşıldığı kahvaltıya yeni projeler konuşuldu.

‘Güneşli Gül Proje Express’, ‘Beylikdüzü Vira İstanbul’, Zeytihburnu Yedi Mavi’ projelerine başlayan Gül Proje, bir yandan da ‘Gaziosmanpaşa TEM Point’ ve ‘Seyrantepe Avangart İstanbul’ için düğmeye bastı. Şimdi de 2017 yılı projelerimiz olan ‘TEM Point’ ve ‘Avangart İstanbul’ projelerine start veren Gül Proje yatırımlarını hızlandırdı.

Toplam 12 projeyi aynı anda yürütecek olan Gül proje, Projeleri tamamladığında ise toplam yatırım değeri 10 milyar TL’yi bulacağı ifade edildi.