2021 Şubat ayında Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları

Kamu bankaları Şubat ayında hangi oranlarla kredi kullandırıyor? Merak edenler için Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası kredi faiz oranları. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ile taşıt kredisi güncel faiz oranlarını öğrenmek için haberimizi okuyabilirsiniz.

2021 Şubat ayında Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları
Editör: Hakan A.
23 Şubat 2021 - 08:30
Şu sıralar kre4di faizlerini merak edenler için Şubat ayında uygulanan güncel kredi faizlerini araştıran emlakpencerem.com editörleri, kamu bankaları tarafından uygulanan faizleri açıkladı. Konut kredisinden, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi güncel faiz oranlarına kadar kamu bankalarınca müşterilerine Şubat ayında uygulanan kredi faizlerini haberimizden öğrenebileceksiniz. Düşen konut satışları, yükselen kredi faizleri... Ev sahibi olmak isteyenler başta olmak üzere, aracını yenilemek, ihtiyacını gidermek için kredi başvurusu yapacaklar dikkat! Şubat ayında kredi faiz oranları ne durumda? Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları yükselişini sürdürüyor. Kamu bankalarından kredi kullanarak ev almak isteyenler işte en yeni güncel faiz oranları.

Emlak Pencerem - Konut Kredisi Haberleri  - 23 Şubat 2021 - İstanbul


Konut satışlarında yüksek kredi faizleri nedeniyle düşüşler devam ediyor. Diğer taraftan yüksek kredi faiz oranları ihtiyaç ve taşıt kredilerindede artış içerisinde Peki kamu bankalarında güncel kredi faizleri ne durumda? Hangi banka ne kadar kredi faizi uyguluyor? 

Türkiye genelinde hemen her ilde bulunan kamu bankaları 2021 Şubat ayında özellikle ihtiyaç kredileri başta olmak üzere, taşıt ve konut kredisi güncel faiz oranları merak ediliyor. Kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından 23 Şubat 2021 güncel kredi faizleri ne kadar oldu?


Milyonlar pandemi nedeniyle işinden, iş yerinden olurken, çareyi ise kredi kullanımında buluyor. Pek çok özel banka gibi devlet bünyesindeki kamu bankaları da kredi faiz oranlarını yükseltti. Konut ihtiyacı bulunan, elinde hazır birikiminin üzerne kredi çekerek ev alamak isteyenler için kredi faizleri yüksek sevyelerde. Benzer faiz yüksekliği taşıt ve ihtiyaç kredilerinde aynı durumda. Vatandaş ise kamu bankalarının kredi faizlerini araştırıyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın 2021 yılı Şubat ayında müşterilerine uyguladıkları güncel kredi faiz oranlarını sizler için derledik. Aşağıda 3 kamu bankasının konut kredisi faiz oranları ile ihtiyaç ve taşıt kredileri için 23 Şubat 2021 tarihli güncel uygulanan faizlerini görebileceksiniz.

ZİRAAT BANKASI 2021 TAŞIT KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 
 
  • Tüketici kredisi: 1.64
  • Taşıt kredisi: 1.64
  • Konut kredisi: 1.47


VAKIFBANK 2021 İHTİYAÇ, TAŞIT - KONUT KREDİ FAİZ ORANLARI 

 
  • Taşıt kredisi: 1.52
  • İhtiyaç kredisi 1.70
  • SarıPanjur Konut Kredisi: 1.40


HALKBANK 2021 İHTİYAÇ, TAŞIT KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI
 
  • İhtiyaç kredisi: 1.62
  • Taşıt kredisi: 1.62
  • Konut kredisi: 1.42

YORUMLAR

  • 0 Yorum