24 firma ve yöneticisine ihale yasağı getirildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından alınan son kararla Türkiye genelinde toplam 24 şirket ve yöneticilerine yönelik ihalelere katılamama cezası uygulandı.

24 firma ve yöneticisine ihale yasağı getirildi
Editör: Hakan A.
21 Aralık 2018 - 07:48

Bakanlık, ülke genelinde ihale yöntemiyle Beledyelere iş yapan bazı firma ve yöneticilerine ilişkin ihale yasağı getirdi. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Aralık 2018 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ülke genelinde iş yapan bazı şirket ve bu şirketlerin yöneticilerine ilişkin ihale yasağı getirilmesi yönünde karar alındığı duyuruldu.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, aşağıda listesi verilen illerde Belediyelerde  yapılan ihalelerden iş alan ve sorumluluklarını yerine getirmeyen firmalara ve yöneticilerine ilişkin ihalelere katılamama cezası uygulandığı bildirildi.İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Trabzon, Bursa, Konya, Nevşehir, Mersin, Muğla, Edirne, Balıkesir, Aydın, Sivas ve Diyarbakır illerinde faaliyette bulunan ve kamu kurumlarından ihale alan bazı firmalar için Bakanlık ihalelere katılamama yasağı verdiğini duyurdu.

21 Aralık tarihli Remi Gazete'de yayımlanan karar ile alakalı ayrıntıları görmek için tıklayın.
 

Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum