25 Bin Lira Halkbank esnaf kredisi, 25 Bin TL ticari kart desteği

Bakan Albayrak resmen duyurdu! Halkbank esnaf kredisi ile 25 bin tl ayrım yapılmadan kredi sağlanmaya başladı.

25 Bin Lira Halkbank esnaf kredisi, 25 Bin TL ticari kart desteği
Editör: Hakan A.
24 Mart 2020 - 15:13 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 15:16
Milyonlarca esnafı sevindiren kredi desteği resmen açıklandı! Türkiye, ekonomide olağanüstü durumda koronavirüs önlemlerini arttırıyor. Ekonomide çarkların dönmesini isteyen hükümet, esnaf için düğmeye bastı. Bakan Albayrak esnaf kredi paketini resmen duyurdu. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 24 Mart 2020 - İstanbul


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, koronavirüs ile mücadele çerçevesinde esnafa tam destek ile 25 bin TL tutarında kredi desteğini açıkladı.

Kepenk kapatan, evinde oturan esnafa önemli kredi desteği başladı. Halkbank aracılığı ile esnafa 25 Bin TL kredi verilmeye başlandı. Banka, müşterilerini ayırmadan 25 bin tl nakdi kredi desteği sağlayacak. Diğer taraftan banka 25 bi tl tutarında ticari kart desteğini müşterilerine sunmaya başladı.

Bakan Albayrak sosyal medya hesabından duyurdu, 'Halkbank aracılığıyla esnafımız için çok önemli iki desteği devreye alıyoruz. Hazine destekli bu iki finansman aracını, hiçbir ayrım yapmaksızın, tüm esnafımızın hizmetine sunuyoruz. Ekonomik İstikrar Kalkanı ile iş dünyamızın ve esnafımızın yanındayız.' dedi.
 

 25 Bin Lira Halkbank esnaf kredisi, 25 Bin TL ticari kart desteği

YORUMLAR

  • 0 Yorum