25 bin TL esnafa kredi müjdesi! Halkbank ayrım yapmadan esnafa kredi vermeye başladı...

Halkbank koronavirüs tedbir paketi kapsamında esnafa müjdeli kredi haberini verdi. Halkbank Esnafa ayrım yapmaksızın kredi desteği sunacak.

25 bin TL esnafa kredi müjdesi! Halkbank ayrım yapmadan esnafa kredi vermeye başladı...
Editör: Hakan A.
24 Mart 2020 - 14:30 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 14:31
Halkbank esnaf için kredi musluklarını açtığını duyurdu. Ayrım yapmadan esnafa kredi verecek olan Halkbank, ne kadar kredi kullandıracak? Koronavirüs destek paketleri bir bir gelmeye devame diyor. Halkbank, esnaf için kredi paketinde para limitlerini açtı. Banka ayrım yapmaksızın kredi kullandıracağını duyurdu. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 24 Mart 2020 - İstanbul


Halkbank, koronavirüs destek paketleri kapsamında elini taşın altına koyarak kredi erteleme işlemlerinin yanı sıra, kredi desteği sunuyor. Banka, esnafa uygun şart ve koşullarda kredi sağlayacak. Hükümet tarafından açıklanan ekonomi destek paketlerine bankalar cevap vermeye devam ediyor. Kamu bankaları, esnafın yanında tüm limitleri açmış durumda.

Ekonomi destek paketinde kamu bankalarına büyük rol düşerken, Halkbank, üzerine düşen sorumluluk bilinci ile esnafa kredi sağlamaya başlıyor. Kredi destek paketi hazırlayan Halkbank, esnafa ayrım yapmadan 25 bin tl kredi verecek ve ek olarak 25 bin tl limitli ticari kredi kartı vereceğini duyurdu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum